střešní okno

Společnost VELUX nezvyšuje ceny, ale kvalitu služeb

Nejprodávanější střešní okna na českém trhu si v letošním roce koupíte za stejné ceny jako loni. Navzdory inflaci a rostoucím nákladům společnost VELUX nemění ceny většiny výrobků včetně nejžádanější kategorie ekonomicky výhodných střešních oken s trojsklem Standard Plus. Nový ceník je platný od 1. 4. 2019.

Dlouhotrvající ekonomický růst firmám zvyšuje výrobní a zejména mzdové náklady, což se promítá v nárůstu spotřebitelských cen napříč všemi obory včetně stavebnictví. Společnost VELUX přesto zachovává cenovou hladinu vstřícnou k zákazníkům.

Platí to i pro střešní okna v nejprodávanější cenově dostupné kategorii Standard Plus. VELUX je už dva roky dodává výhradně s energeticky úsporným trojsklem a jde o jednoznačně nejoblíbenější střešní okna u českých i slovenských zákazníků. Stejně jako loni, i letos si střešní okno VELUX s trojsklem v nejběžnějším rozměru pořídíte už za 7 790 korun nebo 283,33 eur bez DPH.

Ceny se nemění ani u většiny střešních oken řady Premium, která nabízí další unikátní vlastnosti pro maximální uživatelský komfort. Beze změny zůstávají ceny dálkově ovládaných oken, ať už s pohonem z elektrické sítě (VELUX INTEGRA®) nebo na sluneční energii (VELUX SOLAR®). Nezdražilo ani výklopně-kyvné střešní okno GPL/GPU s trojsklem a panoramatickým výhledem. Na stejné úrovni zůstávají také ceny lemování se zateplovací sadou.

„Naší cenovou politikou vycházíme vstříc zákazníkům a podporujeme pořizování technologicky vyspělých výrobků, které šetří energii. Střešní okna VELUX s trojsklem, systémem tepelné izolace ThermoTechnology™ a speciálním těsněním snižují náklady na topení a zároveň pomáhají životnímu prostředí. Právě z těchto důvodů cenu progresivních výrobků neměníme a zákazníci si je pořídí za stejné peníze i celý příští rok,“ vysvětlil produktový manažer společnosti VELUX Ivo Pavlík.

Místo vyšších cen v novém katalogu společnosti VELUX najdete zajímavé novinky jako otvíravé fasádní doplňkové okno pro kombinaci se střešním oknem nebo spojovací prvek umožňující napojení střešního okna na další fasádní otvorové výplně.

Produktovou řadu Premium rozšířilo elektrizované výklopně-kyvné střešní okno GPL/GPU VELUX INTEGRA® – řešení pro dokonalé pohodlí a ničím nerušený výhled. Klíčovou inovací pak je VELUX ACTIVE – systém dálkového ovládání střešních oken s možností řízeného větrání a stínění, který lze dodatečně namontovat i na stávající střešní okna. VELUX ACTIVE je kompatibilní se systémem Apple HomeKit a může být ovládán i hlasem.

Další významnou novinkou je nadstandardní servis zákazníkům. Tým profesionálů značky VELUX se rozšířil a je připraven poskytnout všem klientům kvalifikované poradenství.

Odborníci mohou mj. posoudit vhodnost projektu, spočítat míru denní osvětlenosti, poradit v oblasti energetických úspor nebo pomoci se specifikací výrobků. Vhodnost řešení posoudí přímo na místě stavby a propojí zákazníky s certifikovanou realizační firmou.

Více informací naleznete na www.velux.cz nebo www.velux.sk.