Partneři sekce:

JAK OMEZIT ŠÍŘENÍ BAKTERIÍ VE VEŘEJNÝCH PROSTORÁCH? ANTIBAKTERIÁLNÍ KLIKY Z CU+

JAK OMEZIT ŠÍŘENÍ BAKTERIÍ VE VEŘEJNÝCH PROSTORÁCH? ANTIBAKTERIÁLNÍ KLIKY Z CU+

Antibakteriální dveřní kování CONVEX vyrobené z antimikrobiální mědi představuje nejlepší způsob hubení bakterií přímo na samotné klice. Použitý materiál prokazatelně hubí 99.9% bakterií.

„Antibakteriální kliky ve veřejných prostorách zvýší úroveň hygieny bez výrazných vstupních nákladů a hlavně natrvalo po celou dobu živostnosti dveřního kování. Důležité je, aby sami architekti nebo investoři měli zájem dotáhnout své stavby do nadstandardní kvality“,  říká Ing. Petr Ondráček ze společnosti COBRA.

HLAVNÍ VÝHODY KOVÁNÍ CONVEX

  • vědecky prokázaná účinnost CU+
  • dlouhodobý a nepřetržitý účinek
  • CU+ je plně recyklovatelný.

PROČ NEJSOU VÍCE POUŽÍVANÉ?

Většímu rozšíření antibakteriálních klik brání zejména větší informovanost odborné veřejnosti – architektů, stavitelů a investorů.

„Pochopitelný zájem je zejména ze strany zdravotnického sektoru, překvapivě málo dodáváme kliky CONVEX do restaurací, hotelů a škol, kde je nebezpečí šíření bakterií enormní“, říká Petr Ondráček.

JSOU ANTIBAKTERIÁLNÍ KLIKY VHODNÉ I DO DOMÁCNOSTÍ?

Kliky CONVEX jsou primárně doporučované do veřejných prostor s vyšším provozem. Designové i užitné vlastnosti je ale předurčují k širokému využití i v soukromém sektoru – v domácnostech nebo menších kancelářích.

Více o nabídce společnosti COBRA najdete na www.matekliku.cz.

 

RubrikyOkna a dveřeŠtítky