Nová střešní terasa Terafest® v Brně nabízí klid a krásný výhled

Zdroj: WPC – WoodPlastic

Trinity Office Center tvoří moderní blok kancelářských a obchodních budov přímo uprostřed Brna. Zaměstnancům a návštěvníkům tu nově slouží v pořadí už druhá střešní terasa Terafest® v Brně.

Zástupci investora vybrali na terasu prkna s na dotyk příjemným a zároveň výrazným povrchem Forest Plus ve světlém odstínu Teak od českého výrobce WPC – WoodPlastic. Barva terasy koresponduje s vysázenou zelení, s modrým nebem i s šedými prvky okolní zástavby. Světlá prkna zároveň brání přehřívání střechy.

Zdroj: WPC – WoodPlastic

Realizace na střeše Trinity Office Center se ujali technici brněnské společnosti Art Bazény. Vzhledem k exponované lokalitě nedaleko nákupního centra Vaňkovka bylo třeba zajistit přesun několika tun materiálu na střechu objektu jeřábem už v časných ranních hodinách.

Zdroj: WPC – WoodPlastic

Ačkoli jde o výrazně atypický půdorys, samotná instalace terasy, počínaje dopravou materiálu přes pokládku až po finální úpravy, trvala pouhé čtyři dny. Hned poté si mohli návštěvníci v pořadí už druhá střešní terasa Terafest® od společnosti WPC – WoodPlastic na střeše Trinity Office Center začít vychutnávat výhled na dominantu města, Katedrálu svatého Petra a Pavla.

Zdroj: WPC – WoodPlastic

WPC – WoodPlastic je ryze česká firma, která své výrobky dodává zákazníkům ve více než 30 zemích světa. Svá plnoprofilová prkna vyrábí ze směsi čisté dřevní moučky obohacené o zdravotně nezávadný a plně recyklovatelný polyethylen PE-HD.

www.woodplastic.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Woodplastic