Partneři sekce:

Budoucnost v kvalitních plastech

Budoucnost v kvalitních plastech

OSMA je značkou, která symbolizuje dokonalé propojení výroby, kontroly jakosti, obchodu, logistiky, marketingu a poradenství pro poskytování kvalitních plastových potrubních a kanalizačních systémů.

Jsme zodpovědní k životnímu prostředí a veškeré své kroky OSMA uskutečňuje nejen v souladu s obchodní etikou, ale také v souladu s přírodou, jejíž součástí se naše produkty stávají.

Odpadní potrubí
Široký výběr prvků, snadno propojitelných se všemi typy dosavadních kanalizačních potrubí, zaručuje univerzálnost použití HT-Systému PLUS. Výrobky se vyznačují hladkým vnějším i vnitřním povrchem, hrdlový spoj umožňuje vynikající hydraulické vlastnosti potrubí a je vytěsněn vícenásobným těsnicím elementem zajišťujícím pevnost a těsnost spoje. Alternativou pro náročné zákazníky je produktová řada Skolan db jinak nazývaná jako tiché odpadní potrubí, vyráběné z minerálem plněného polypropylenu, která se vyznačuje především svými vynikajícími akustickými vlastnostmi.

Kanalizační trubky a tvarovky
Technologie koextruze (společností nazývaná TRIO) klade velký důraz na neměkčený polyvinylchlorid. Výsledkem jsou kanalizační trubky a tvarovky s hladkou vnitřní stěnou odolnou vůči abrazi a houževnatou vnější vrstvou odolnou proti všem materiálům, které se běžně používají pro obsyp.

Sortiment prvků KG Systému OSMA zahrnuje trubky kruhové tuhosti o hodnotě SN4 a SN8 a také tvarovky umožňující dodatečné napojení na další systémy. Další nabízenou kanalizací do náročných podmínek je systém KG 2000 Polypropylen (PP SN10) nebo produktová řada Magnacor.

Výrobní proces
Výrobní zařízení společnosti Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů, s.r.o., je tvořeno vstřikovacími lisy a vytlačovacími stroji, které jsou schopny ročně zpracovat více než 8 000 tun polypropylenu a PVC.

Logistika
Společnost disponuje více než 2 000 m2 krytých a 33 tis. m2 venkovních skladovacích ploch, které umožňují vytvoření zásoby přibližně tisíce položek zboží. To zaručuje schopnost v co nejkratším čase reagovat na přání zákazníků. V rámci České republiky společnost nabízí své produkty především řetězci specializovaných velkoobchodů, stále více se však opírá o přímou komunikaci se zákazníky, jimiž jsou ve většině případů specialisté na instalaci, vodu, topení a plyn.

www.kanalizacezplastu.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů, s. r. o.

RubrikyInženýrské sítě