Grohe Rainshower Smartactive

uvodni foto 725x560 natocena
Zdroj: Grohe

Šiřte radost – Sprcha, která vám vykouzlí úsměv na rtech.

Začněte každý svůj den pomocí sprchového zážitku, po kterém se budete cítit svěže, odpočatě a radostně. Nová, prémiová ruční sprcha Rainshower SmartActive nabízí tři unikátní režimy proudu.

Je k dispozici v několika elegantních tvarech, velikostech a barevných variantách.

Foto1
Zdroj: Grohe

Nezáleží na tom, v jakém stylu je zařízená vaše koupelna. V našem portfoliu najdete ruční sprchu Rainshower SmartActive, která se do ní bude hodit. Díky tomu představují tyto sprchy ideální součást renovace. Na výběr budete mít ze dvou velikostí, 130 mm a 150 mm, a dvou elegantních tvarů, kulatého a hranatého.

Tato ruční sprcha je navíc dostupná v až jedenácti moderních barevných variantách s chromovým nebo bílým sprchovým diskem. Díky tomu je ideální pro kombinaci s hlavovými sprchami, jako jsou GROHE Rainshower 310 SmartActive nebo Rainshower 310 Mono, tělovými tryskami Rainshower, podomítkovými termostatickými bateriemi nebo inovativními bateriemi GROHE SmartControl.

Foto2
Zdroj: Grohe

Přepínejte mezi úžasným režimem proudu Rain, stimulujícím ActiveMassage a výkonnou tryskou Jet, která je dostatečně silná pro důkladné vymývání šamponu nebo čištění sprchového koutu, a to s nevídanou lehkostí.

Otočný ovladač GROHE SmartTip, který se nachází na horní straně sprchové hlavice umožňuje přepínání jednotlivých režimů jednoduše pomocí otáčení. Sprchové trysky režimů Rain a Jet jsou vybaveny sofistikovanou technologií GROHE DripStop, která minimalizuje nepříjemné odkapávání ze sprchové hlavice  v momentě, kdy vypnete vodu.

To je jen další detail, který byl navržený tak, aby vám vykouzlil úsměv na tváři.

Elegantní, moderní a rychle instalované

Foto3
Zdroj: Grohe

Vyvarujte se náročné a zdlouhavé montáže. Sprchová tyč nové generace řady Rainshower byla navržena specificky pro co nejrychlejší a nejsnadnější instalaci. Její elegantní design navíc obohatí vzhled každého sprchového koutu.

Sprchová tyč disponuje pouze 22mm průměrem a držákem sprchy s rukojetí ProGrip, kterou lze snadno manipulovat i s rukama od mýdla. Integrovaná přihrádka GROHE EasyReach vám umožní mít veškeré šampony a sprchové gely vždy po ruce.

Montáž sprchové tyče by už nemohla být jednodušší. Vděčíme za to rychlomontážnímu systému GROHE QuickFix, který lze uzpůsobit stávajícím otvorům ve stěně nebo dlaždicích.

Mechanismus GROHE TileFix dále umožňuje precizní seřízení podle hloubky dlaždicového obložení. Instalace zabere pouze několik okamžiků a vy se tak budete moci brzy ponořit do nejlepšího sprchového zážitku vašeho života.

https://www.grohe.cz/cs_cz/for-your-bathroom/collections/hand-showers-and-shower-sets/rainshower-smartactive-handshower.html

ZDROJ: PR článek společnosti GROHE ČR s.r.o.