MERIVOBOX – potravinová skříň SPACE TOWER

Zbrusu nový BOX systém od firmy BLUM s názvem MERIVOBOX je spojení čtyř inovací: jedna platforma pro zjednodušené výrobní postupy, minimalistický design s unikátní řečí tvarů a forem, nový koncept korpusové lišty s dokonalejší funkcí a promyšlený, jednoduchý koncept zpracování.

MERIVOBOX modular s relingem, s BOXCOVER nebo jako uzavřený kovový bok s BOXCAP. Vytvořte si rozmanitý a výrazný nábytek díky minimalistickému a charakteristickému designu bočnic. Pro úzkou bočnici je typická nezaměnitelná a výrazná linie, která podtrhne fascinující lom světla.

Kovová bočnice je z vnitřní strany rovná. Takto využijete úložný prostor až po okraj. Máte možnost vybrat si veškeré příslušenství ve třech barvách. V hedvábně bílé, orion šedé a zcela nové indium šedé barvě.

Zdroj: Blum

Jedinečný tvar L profilu korpusové lišty zajistí mimořádnou stabilitu. A to i s vysokou dynamickou nosností 40 nebo 70 kg. Díky svým přesvědčivým funkcím je MERIVOBOX ideální do kuchyně.

S nejnovějším Box systémem značky Blum lze naplánovat a vyrobit také léty osvědčený typ potravinové zásuvkové skříně SPACE TOWER. S prosklenými boky nebo dokonce i čely zásuvek budou uživatelé kuchyní kdykoli vědět, kde mají které předměty uloženy.

Zdroj: Blum

Vyberte si vhodnou variantu podle toho, co budete v zásuvce ukládat. Pamatujete si ještě výhody tohoto typu potravinové skříně?

Šířková variabilita skříně, přístup ze tří stran, vysoká nosnost jednotlivých zásuvek, pevné dno, které zaručí bezpečné a stabilní uložení, přístup k uloženým věcem shora a v kombinaci s novým box systémem MERIVOBOX také uložení věcí až do kraje, možnost členění vnitřního prostoru zásuvek a mnoho dalších výhod Vám poskytuje „potravinka“ SPACE TOWER.

Zdroj: Blum

MERIVOBOX je spolehlivý partner po celou dobu životnosti nábytku.

Zdroj: PR článek firmy Blum, s.r.o.www.blum.com