Kalendář akcí

Načítám akce

« Všechny akce

Odborná vodíková konference H2 HEATING

31. května

Letošní ročník se bude věnovat využití vodíkových technologií v oblasti vytápění budov a proběhne ve středu 31.5.2023 v Praze (Wellnes hotel Step).

Konference je zaměřena na využití vodíku pro částečnou nebo úplnou náhradu zemního plynu v energetických spalovacích zdrojích, se zaměřením především na oblast vlastního spalovacího procesu a odvodu zplodin především z pohledu finálního uživatele.

Na konferenci vystoupí zástupci státní správy, neziskových organizací působících v oblasti vodíku, zástupce Českého plynárenského svazu, zástupci distribučních sítí, výrobci H2 ready spotřebičů a dalších vodíkových technologií.

Konference je zahrnuta do systému celoživotního vzdělávání Energetických specialistům České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT) a České komory architektů (ČKA).

Odborná vodíková konference H2 HEATING se koná pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva pro místní rozvoj, Ministerstva životního prostředí a ve spolupráci s Českým plynárenským svazem, HYTEP ČR  a UCEEB ČVUT v Praze.

Detailnější informace naleznete na webu konference – www.h2heating.cz

 

Podrobnosti

Datum:
31. května
Kategorie akce:
Webová stránka:
www.h2heating.cz

Místo konání

Wellnes hotel Step
Malletova 1141
Praha 9, Praha 190 00 Česká republika
+ Google Mapa