asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví
Partneři kategorie

Novinka v oblasti sanace inženýrských staveb

03.12.2009
Společnost Knauf představila na konci listopadu tohoto roku zajímavou produktovou novinku, která řeší problematiku zastaralých inženýrských staveb jako jsou mostní konstrukce, dopravní objekty, čistírny odpadních vod a pojezdové zatěžované plochy. Jedná se o výrobky nazvané Tiefbau, které jsou určeny pro sanace těchto staveb. Tiefbau je kompletní třívrstvý systém, který má za úkol vrátit konstrukcím jejich původní profil a především má zamezit další destrukci výztuže.
Novou výrobkovou řadu Tiefbau představil Knauf netradiční formou „módní přehlídky produktů“, na které kontrastovaly syrové stavební materiály s krásnými a křehkými modelkami. Tiefbau představuje šest produktových snadno identifikovaných řad (Tiefbau 100, 200, 300, 400, 500 a 600), z nichž každá je určena pro odlišnou aplikaci. Řada 1OO je určena pro sanaci adhezních můstků a ochranu výztuží, řadu 200 tvoří reprofilační malty, řada 300 jsou finální stěrky, řada 400 tvoří stříkané betony (torkrety), řadu 500 lze použít na sanaci zděných kanalizačních stok a řada 600 je určena pro opravy ploch zatěžovaných pochozím nebo pojezdovým zatížením.

Společnost Knauf tímto krokem rozšiřuje svojí výrobní základnu systémového řešení ve stavebnictví a reaguje tak na rostoucí poptávku po neodkladných opravách silničních mostů, čistíren odpadních vod, rezervoárů na pitnou vodu, které jsou již dnes na okraji své životnosti.

Zdroj: Knauf Praha, s. r. o.


Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media