Nová adresa za skvělou cenu

Developerská společnost SOGEPROM, která je součástí finanční skupiny Societé Générale, nabízí při nákupu bytu v Rezidenci Oáza Michle slevu ve výši DPH. Nabídka bytů se slevou 9 % platí v časově omezené nabídce do konce května 2009. Další slevu ve výši 1 000 000,- Kč může získat výherce soutěže, kterou v souvislosti s touto výjimečnou akcí společnost Sogeprom připravila.

“Jsme si vědomi toho, že kvalita projektu, jeho umístění a využité materiály v současné době, kdy je koupě bytu v novostavbě „složitější“, k přesvědčení váhajících klientů nestačí. Proto bychom rádi naše klienty odměnili a povzbudili. A to tím, že nabízíme slevu v hodnotě DPH a také možnost zúčastnit se soutěže o výhru v hodnotě 1 000 000,- Kč,“ říká Anthony Mathieu, Development Director společnosti Sogeprom.

Zájemci o bydlení uprostřed zeleně v blízkosti centra Prahy se mohou s novým projektem přijít seznámit v týdnu 18. 5. – 24. 5. 2009 do obchodního centra Arkády Pankrác. Nabízí se jim jedinečná příležitost prohlédnout si fyzický model projektu, osahat si vzorky standardů a získat veškeré podrobné informace o přednostech a výhodách tohoto projektu. Návštěvníci stánku projektu Rezidence Oáza Michle, kteří do 31. 5. 2009 uzavřou rezervační smlouvu na byt, získají okamžitou slevu ve výši 9 %, tedy koupí byt za původní cenu bez DPH. Sleva se vztahuje na všechny byty Rezidence Oáza Michle. Navíc všichni klienti, kteří do 30. 6. 2009 podepíší smlouvu o smlouvě budoucí na koupi bytu v Rezidenci Oáza Michle, se mohou zúčastnit soutěže, v níž jeden kupující získá dodatečnou slevu na koupený byt ve výši 1 000 000,- Kč.

Rezidence Oáza Michle v sobě spojuje jedinečnou kombinaci přírody a výhod velkoměsta. Šestipodlažní bytový dům se dvěma samostatnými vchody čítá celkem 60 bytových jednotek různých velikostí (od 25,88 m2 do 118,69 m2) s dispozičním řešením 1+kk až 4+kk včetně mezonetů. Všechny byty zahrnují ve svém základním vybavení řadu nadstandardních a luxusních prvků jako například bezpečností vstupní dveře, vysoce kvalitní dřevěné třívrstvé podlahy, kabelovou a satelitní přípojku ve všech obytných místnostech, intercom a přípravu pro elektronický zabezpečovací systém. Jednotlivé byty jsou moderní, vzdušné a prosluněné díky velkým francouzským oknům s výhledem do zeleně. Součástí každého bytu je terasa či balkón a sklepní kóje. Projekt zahrnuje také 71 vnitřních parkovacích stání.

Zdroj: Sogeprom