Endurance Fund získal novou budovu v centru Bratislavy

The Endurance Real Estate Fund - Office Sub-fund, který vlastní Orco Property Group uzavřel akvizici bývalého hotelu Palace v Bratislavě. Společnost Orco Slovakia plánuje otevření nových kanceláří v této budově na květen tohoto roku.

Budova se nachází na rohu ulic Obchodná a Poštová, přímo v centru města Bratislavy. K dispozici je cca 3000 m² kancelářských prostor a 800 m² obchodních ploch. V současné době zůstává v pronájmu pobočka VUB banky, předchozího vlastníka budovy. Ostatní kancelářské prostory Endurance Fund nabídne k pronájmu po rekonstrukci budovy, jejíž začátek je plánován v nejbližších měsících. O pronájmu obchodních ploch již společnost jedná s významnými nájemci. Celkové investiční náklady činí 12,1 mil. EUR.

„Jsme velmi potěšeni, že Endurance Fund získal do svého portfolia tak zajímavou budovu, která přesně splňuje kritéria pro lokální sídlo společnosti Orco na Slovensku, navíc se nachází v ideální lokalitě přímo v centru hlavního města“, říká Lucia Švecová, Director of Slovak Branch, Orco Property Group.

Zdroj: Orco Property Group

RubrikyRealitní trh