Hliníkové pergoly diamond design: Zahradní přístřeší pro fajnšmekry

Hliníkové pergoly diamond design: Zahradní přístřeší pro fajnšmekry

Charakter zahrady se během posledních dekád změnil k nepoznání. Není to tak dávno, kdy zahrada sloužila především k pěstování plodin a jiným ryze praktickým účelům. V dnešní uspěchané době představuje ideální místo pro odpočinek. K tomu je však zapotřebí vhodného zázemí, ve kterém najdete příjemný stín během parného léta, jakožto i útočiště před rozmary počasí v průběhu jarních a podzimních měsíců.

Kam tím míříme? Ani na vaší zahradě by neměla chybět pergola, ve které budete trávit čas s rodinou a přáteli. Ale co když vám z nějakého důvodu „nesedí“ dřevo? V tom případě vsaďte na elegantní a hliníkové konstrukce!

Dřevu nelze upřít osobitý charakter a některé nesporné výhody. Přesto se nehodí do každého exteriéru a pokud je váš dům moderního až minimalistického rázu, v podstatě není co řešit. Hliníková pergola vedle něj perfektně zapadne a umocní celkový dojem. A vsadíte-li na konstrukce, které na náš trh přináší diamond design, dostanete mnohem více než jen obyčejný zahradní přístřešek. Pergoly diamond design nabízí široké možnosti zastínění terasy.

DIAMOND DESIGN jsme si nevybrali náhodou. Nabízí prémiové stínění, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Hliníkové pergoly značky RENSON jsou naprosto bezúdržbové a technicky propracované do sebemenších detailů. Navíc si sami zvolíte typ zastřešení a výplní mezi nosnými sloupy. A je to právě střecha, která má na komfort a možnost celoročního obývání zásadní vliv.

Foto: www.diamonddesign.cz

Budou to hliníkové lamely (perfektně korespondují s novostavbami s osazenými venkovními žaluziemi), do nichž si necháte integrovat stylové LED pásky? Anebo baldachýn (třívrstvé vodotěsné PVC) umožňující stažení celého stropu k volitelné stěně? Možná si nakonec vyberete speciální rolety s precizně vyřešeným odtokem vody…

O hliníkových pergolách od diamond design bychom mohli napsat ještě mnoho, ale proč plýtvat slovy, když si můžete názor udělat sami?

ZDROJ: PR článek společnosti Diamond design

Komentáře