I hypotéka se dá vyřídit bez stresů a zbytečných starostí. Nevěříte?

I hypotéka se dá vyřídit bez stresů a zbytečných starostí. Nevěříte?

Máte v plánu koupit si byt, postavit dům nebo rekonstruovat, ale víte, že budete potřebovat půjčit peníze a už předem se děsíte jednání s bankami a vyřizování hypotéky? Nepropadejte panice, vyřídit hypoteční úvěr dnes už nemusí být noční můrou, stačí si jen vybrat správnou banku.

Vyberte si banku, u které sazby, které propaguje, také skutečně dostanete. Nechcete-li zažít situaci, kdy Vám banka nabídne vyšší sazby, než jste očekávali, pak důvěřujte hypotékám s garantovanými sazbami od Sberbank. Většina bank nabízí sazby „od“, ale např. ve Sberbank se ke klientům chovají férově. Propagované GARANTOVANÉ ÚROKOVÉ SAZBY Vám také nabídnou.

„Český hypoteční trh je v posledním období velmi konkurenční, a proto ve Sberbank vycházíme vstříc klientům takovými nabídkami, které pro ně budou skutečně výhodné a umožní jim splnit své představy o bydlení,“ říká Jiří Škrob, produktový manažer Sberbank CZ a doplňuje: „V rámci všech hypotečních úvěrů od Sberbank mohou klienti využít čerpání úvěru bez dokládání faktur, čerpání hypotéky na základě návrhu na vklad zástavního práva zdarma, možnost mimořádné splátky bez finančních sankcí nebo možnost odkladu splátek jistiny na počátku splácení až o 36 měsíců.“

Nová akce na červen „Sberbank hypoteční dny“ nabízí například hypoteční úvěr do 90 % hodnoty nemovitosti za 2,89 % p.a. pro všechny zájemce, kteří si mzdu nechají zasílat na Sberbank FÉR konto. Sberbank Vám navíc proplatí odhad nemovitosti při refinancování hypotéky z jiné banky. 

Potřebujete konsolidovat stávající nevýhodné spotřebitelské úvěry nebo americké hypotéky, a nechcete dokládat příjmy? Pak máme pro Vás akční nabídku za 5,49 % p.a pro konsolidaci zajištěnou nemovitostí se splatnost až 25 let.

Jak si s hypotékou poradil pan Pokorný z Brna?

„Chci stavět dům, vlastním realitku a tak se vyznám. Zajistil jsem si hypotéku dopředu formou hypotečního PŘÍSLIBU a tak jsem bez starostí, že bych na nemovitost neměl peníze. Sazby jsou GARANTOVANÉ pro všechny s možností dobrovolného POJIŠTĚNÍ schopnosti splácet. Hypotéku bez starostí jsem si vybral dobře. Vím, že mohu čerpat na návrh na vklad  zástavního práva ZDARMA a anuitně splácet i v průběhu čerpání, to nikdo jiný neumí. Čerpat BEZ dokládání faktur beru jako standard, ale to, že mi s příjmy v rámci MEZIGENERAČNÍ hypotéky mohli pomoci rodiče bez zkrácení doby splatnosti, jiní nemají. Když  jsem zjistil, že standardem je MIMOŘÁDNÁ splátka ve výši cca 10 % ročně bez sankčního poplatku, bylo rozhodnuto.
 
Hypotéku bez starostí jsem doporučil i bráchovi, který stavěl před 3 lety, a tak se mu nyní hodí zpětné REFINANCOVÁNÍ vlastních  zdrojů s  ODKLADEM splátek jistiny na počátku splácení o 36 měsíců. Spokojený byl také s možností vzít si  ještě NEÚČELOVÝ úvěr na realizaci velké okrasné zahrady. Brácha ještě chvíli váhal, měl totiž na stole další nabídky, ale když slyšel, že poplatek za zpracování je u Sberbank 1 Kč, za úvěrový účet nebude nic platit a FÉR konto je zdarma, měl jasno. Jo, a při sjednání úvěru neplatíme za žádnou službu dopředu, ale až nastane.“

Výběr banky Vám také zjednoduší nulový poplatek u Sberbank za vedení úvěrového účtu, FÉR konto zdarma nebo poplatek za zpracování úvěru ve výši pouhé 1 Kč, a to pro všechny varianty hypoték, refinancování nebo amerických hypoték.

Více informací o akčních nabídkách získáte na webových stránkách www.SberbankCZ.cz nebo www.chcihypoteku.cz.

Se všemi starostmi i radostmi spojenými s vyřízením hypotéky Vám ve Sberbank na všech pobočkách rádi poradí hypoteční bankéři nebo hypoteční specialista na tel. čísle 543 525 622 příp. 800 133 400. Dotaz můžete zaslat i na hypoteky@sberbankcz.cz.

Zdroj: PR článek společnosti Sberbank CZ, a.s.

–>–>