Rigips zve na konferenci Dřevostavby v praxi 6

Rigips zve na konferenci Dřevostavby v praxi 6

Ve dnech 1.–2. listopadu 2012 se bude v hotelu Skalský dvůr u Bystřice nad Pernštejnem konat šestý ročník konference Dřevostavby v praxi. Zúčastněte se konference s několikaletou tradicí, jejímž cílem je spojovat profesionály z oblasti dřevostaveb, kteří mají co říct k aktuálním trendům a technologiím ve výstavbě a předávají si zkušenosti přímo z praxe.


Během dvoudenní konference vyslechnete téměř tři desítky odborných přednášek, jejichž autoři se s vámi podělí o své znalosti, upozorní na chybná stavební a technická řešení a nabídnou praktická doporučení pro správné řešení technických detailů, projektů a postupů.

Program konference ke stažení zde.

Mezi tématy najdete nové možnosti skladeb nosných i nenosných konstrukcí do dřevostaveb s konstrukční deskou RigiStabil, praktické zkušenosti z cvičných požárů deskových materiálů pohledem vyšetřovatelů příčin vzniku požárů HZS ČR, posuzování požárněbezpečnostního řešení stavebně-požárním dozorem HZS i statickým výpočtem, změny v souvislosti s novou legislativou o hospodaření s energií (průkaz ENB), projektování detailů a jejich realizace na stavbě, příprava na blower door test, hydroizolace plochých střech, správné skladby šikmých střech, vlastnosti konstrukcí z deskových materiálů z hlediska akustiky, tepelných ztrát, tepelně-vlhkostního chování a mnoho dalšího.

Na tradiční konferenci si budete moci promluvit s techniky z 23 partnerských společností, které patří mezi zkušené výrobce a dodavatele materiálů, nástrojů a služeb pro dřevostavbaře.

Konference je zařazena do projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT (2 kreditní body).

Účastnický poplatek 1 400 Kč + 20 % DPH, celkem 1 680 Kč/1 osoba. Občerstvení a ubytování je zajištěno v rámci poplatku. Registrace je online na www.rigips.cz.

Uzávěrka přihlášek bude dne 19. 10. 2012.

–>–>

Komentáře