Díky použití speciálních senzorů mohou interagovat s instalací i mezi sebou navzájem a probudit ji k životu svým dechem
Galerie(7)

Preciosa vdechla světlu život v Dubaji

Preciosa Lighting letos poprvé uvedla interaktivní světelnou instalaci Breath of Light na Blízkém východě v rámci výstavy Downtown Design v Dubaji.

Preciosa je díky technologiím a použití inovativních řešení klíčovým partnerem řady hotelových resortů, kterým nabízí řadu možností, jak se inovativním způsobem odlišit od konkurence a vytvořit jedinečný zážitek pro své hosty a návštěvníky.

Ve Spojených arabských emirátech se neustále rozvíjí cestovní ruch. Do roku 2020 je očekáván nárůst hotelových pokojů o více než 40 % a je plánována výstavba 53 pětihvězdičkových hotelů. Předpokládá se, že počet hotelových pokojů v Dubaji se do konce příštího roku vyšplhá až k číslu 132 000.

S nárůstem luxusních hotelů v SAE ovšem klesají i jejich průměrné ceny. Zatímco některá ubytovací zařízení na tento stav reagují speciálními slevami, jiná vylepšují svoji vybavenost, aby hostům mohla nabídnout co nejkomplexnější služby.

Hosté budou mít jedinečnou příležitost užít si záři křišťálu ve zcela novém světle
Instalace Breath of Light
Instalaci tvoří 1 200 zavěšených koulí
Interaktivní světelná instalace Breath of Light
Kreativní ředitelé Preciosy Michael Vasku a Andreas Klug
Martin Frýželka ředitel Preciosy Lighting pro Blízký východ a Afriku
Pouhý jeden výdech rozehraje okouzlující světelnou hru

„Schopnost vyniknout v luxusní designové aréně na Blízkém východě vyžaduje zcela odlišný způsob myšlení. Nezbytná je kreativita, vynalézavost a schopnost ocenit význam kvalitního designu projektů,“ říká Martin Frýželka, ředitel Preciosy Lighting pro Blízký východ a Afriku.

„Cílem Preciosy je spojovat lidi skrze světlo, a to vše díky příběhu tradice a dědictví z Křišťálového údolí spojeném s nejnovějšími technologiemi, které jsou nyní pro zákazníka standardem. Firmy a značky hledají cesty, jak pro své zákazníky vytvořit nezapomenutelné zážitky. A právě výroba interaktivních světelných instalací jako je Breath of Light je inovativním způsobem, jak se odlišit,“ dodává Frýželka.

Kreativní ředitelé Preciosy Michael Vasku a Andreas Klug
Kreativní ředitelé Preciosy Michael Vasku a Andreas Klug |

„Blízký východ je centrem inovace a tvořivého designu,” říká Michael Vasku, Kreativní ředitel Preciosy Lighting. „Bylo fascinující sledovat návštěvníky z celého regionu, jak jsou okouzleni naší hravou interaktivní instalací.” Hosté měli jedinečnou příležitost užít si záři křišťálu ve zcela novém světle. Díky použití speciálních senzorů, mohli interagovat s instalací i mezi sebou navzájem a probudit ji k životu svým dechem. Pouhý jeden výdech rozehrál okouzlující světelnou hru.“

Instalace Breath of Light
Instalace Breath of Light |

Downtown Design Dubai je největší oslavou designu na Blízkém východě. Preciosa Lighting se výstavy zúčastnila již potřetí. Na Blízkém východě je však již zaběhnutou značkou, která nabízí luxusní světelné instalace pro veřejné i soukromé prostory. Mezi poslední projekty, do kterých společnost v Dubaji dodala svítidla, patří například: divadlo Rajmahal, Katana Robata & Sushi Bar, dubajská opera nebo restaurace Al Mahara v Burj Al Arab Jumeirah.

Pouhý jeden výdech rozehraje okouzlující světelnou hru
Pouhý jeden výdech rozehraje okouzlující světelnou hru |23

PŘIPOJTE SE KE KŘIŠŤÁLOVÉ KONVERZACI

#preciosalighting
www.facebook.com/PreciosaLighting/
www.instagram.com/preciosalighting/
www.preciosalighting.com

ZDROJ: PR článek společnosti Preciosa