Nejvyšší komfort s historickým duchem a vybavením od Kaldewei
Galerie(4)

Nejvyšší komfort s historickým duchem a vybavením od Kaldewei

Partneři sekce:

Nizozemský zámecký hotel vybavil „deluxe“ pokoje smaltovanými extra plochými sprchovými vaničkami od Kaldewei

Hosté hotelu Château Holtmühle v nizozemském Tegelen jsou obklopení středověkou romantikou, takže se mohou cítit jako zámecké panstvo. Luxusní charakter usedlosti o sobě dává vědět již při vjezdu přes zámecký příkop – a pokračuje ve stejném duchu až do koupelen v hotelových pokojích: Ty jsou vybaveny extra plochými sprchovými vaničkami XXL z hodnotné smaltované oceli Kaldewei.

Château Holtmühle hotelového řetězce Bilderberg nabízí svým hostům požitek, relaxaci a dokonalé služby – vše na nejvyšší úrovni: Po dni stráveném v idylické přírodě zelené krajiny provincie Limburg mohou hosté opět nabrat síly v bazénu, sauně či parní sauně. Gurmány navíc potěší středověké sklepní prostory s historickou klenbou, kde se nachází exkluzivní restaurace s nabídkou lákavých pokrmů.

Château Holtmühle hotelového řetězce Bilderberg nabízí svým hostům požitek, relaxaci a dokonalé služby – vše na nejvyšší úrovni.

Velkorysé rozměry, ušlechtilý povrch
Ve 45 působivých pokojích zámeckého objektu instalovala firma Kaldewei extra ploché sprchové vaničky Superplan XXL. Jejich velkorysý rozměr poskytuje velký prostor pro pohyb při sprchování a téměř neviditelná úprava povrchu Secure Plus dodává potřebné bezpečí při našlapování bez rizika uklouznutí.

Ve 45 ušlechtilých pokojích zámeckého objektu se nacházejí extra ploché sprchové vaničky Kaldewei Superplan XXL.

Nadčasově elegantní i při velkém zatížení
Na bezespárovém povrchu sprchových vaniček v úrovni podlahy ze smaltované oceli Kaldewei nemají nečistoty a zbytky mýdla šanci se usadit. Proto je i čištění extra plochých sprchových vaniček velmi snadné. To ocení nejenom hosté, kteří mají pocit maximální hygieničnosti, ale také úklidový personál, jehož každodenní uklízecí procedura se výrazně zjednoduší, což v konečném důsledku přináší úsporu nákladů hotelovému managementu. Smaltovaná ocel je mimořádně odolná proti poškrábání a nárazům a ani po mnoha letech intenzivního používání neztrácí nic ze svého nadčasově elegantního vzhledu. Smaltované extra ploché sprchové vaničky od Kaldewei se proto optimálně hodí pro použití v hotelové branži.

Velkorysý rozměr Superplan XXL poskytuje velký prostor pro pohyb při sprchování a téměř neviditelná úprava povrchu Secure Plus dodává potřebné bezpečí při našlapování bez rizika uklouznutí.

O KALDEWEI
Franz Kaldewei GmbH & Co. KG je celosvětovým partnerem pro realizaci vysoce kvalitních řešení koupelen ze znamenitého materiálu – smaltované oceli. V rámci svého portfolia, jehož součástí je více než 600 sprchových vaniček, umyvadel a koupacích van, nabízí tento špičkový výrobce vzájemně sladěná řešení projektových dodávek i zakázek pro soukromé stavebníky – v jednotném materiálu a harmonickém designovém pojetí. Výrobky ze smaltované oceli KALDEWEI se v koupelně osvědčují již celá desetiletí díky svým zřejmým materiálovým přednostem. Podnik byl oceněn jako „značka století“ a také díky spolupráci s renomovanými designérskými studii obdržel více než 150 ocenění. Firma KALDEWEI, založená v roce 1918, je dnes spolu se svými dceřinými společnostmi a obchodními partnery zastoupena ve více než 80 zemích světa.
www.kaldewei.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Kaldewei CS, s.r.o.

Obrazový materiál: Bilderberg Château Holtmühle