Správná volba je důležitá: Splachovací systémy pod omítku Geberit

Správná volba je důležitá: Splachovací systémy pod omítku Geberit

Možná se Vám už také stalo, že jste po dokončení stavby nebo rekonstrukce zjistili, že by bylo bývalo lepší udělat některé věci jinak. Na změnu je v takových případech většinou pozdě, nebo by byla příliš drahá. Stává se to často v případě koupelen, a proto je tak důležité poradit se při výběru splachovacího systému s odborníkem. Jen tak si můžete být skutečně jistí, že vyberete pro svou koupelnu to nejlepší řešení.

Neponechávejte nic náhodě

Vaše nová koupelna by měla být výjimečná. Obvykle strávíte spoustu času vybíráním správných obkladů, keramických zařizovacích předmětů, koupelnových baterií a nábytku.
Většina z Vás ale nemá tušení, že existuje i široký výběr v oblasti splachovacích systémů pro WC. Tyto výrobky se používají každodenně a je proto důležité vybrat s rozmyslem takové řešení, se kterým budete opravdu spokojeni.

Společnost Geberit nabízí inovativní funkce, vysoce kvalitní technická řešení a široký výběr designů. Výrobky Geberit jsou mimořádné svou spolehlivostí, dlouhou životností a jsou prověřeny více než 50letou zkušeností na trhu se splachovacími nádržkami pod omítku.

Odsávání zápachu Geberit DuoFresh

Digestoře jsou dnes již běžnou součástí moderních kuchyní. Stejné řešení, totiž výkonná jednotka odsávání, je nyní k dispozici také pro WC. Jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh eliminuje problém přímo v místě jeho vzniku, tedy ve WC míse, zápach se tak nemá šanci rozšířit do místnosti. Tato funkce zvyšuje Vaše každodenní pohodlí a svěžest na toaletě.

Ovládací tlačítko splachování Geberit Sigma40 s jednotkou pro odsávání zápachu.
Ovládací tlačítko splachování Geberit Sigma40 s jednotkou pro odsávání zápachu.

Bezdotykové ovládání splachování

Bezdotykové splachování WC je již dlouhodobým standardem vybavení veřejných sanitárních zařízení na letištích nebo v kinech. Lidé si dnes čím dál častěji přejí mít takovou technologii také doma. Se splachovacími tlačítky Geberit Sigma10 a Sigma80 si toto přání můžete snadno a stylově splnit, je pouze nutné, aby bylo toto řešení zahrnuto již do projektu.

Tlačítko splachování Sigma80 umožňuje zvolit si barvu podsvícení podle momentální nálady.
Tlačítko splachování Sigma80 umožňuje zvolit si barvu podsvícení podle momentální nálady.

Extravagantní a stylová ovládací tlačítka
Geberit Sigma60 a Omega60

V nabídce ovládacích tlačítek Geberit najdete několik speciálních výrobků. Patří mezi ně například tlačítka Sigma60 a Omega60, která jsou zcela zapuštěná do stěny tak, aby lícovala s jejím povrchem. Jejich minimalistický design nemá žádné hrany a jiné rušivé prvky a umocňuje dojem prostornosti a uhlazenosti v koupelně.

Ovládací tlačítko splachování Geberit Sigma60 – zalícované s povrchem.
Ovládací tlačítko splachování Geberit Sigma60 – zalícované s povrchem.

Geberit Sigma70

Tenká deska ze skla nebo nerezové oceli, která jako by se vznášela několik milimetrů před stěnou, bez jakýchkoliv tlačítek. Spláchnutí aktivujete lehkým dotykem a kompaktní povrch zaručuje snadnou údržbu.

Geberit Sigma70 – elegantní a uhlazený vzhled.
Geberit Sigma70 – elegantní a uhlazený vzhled.

Oddálené ovládaní splachování

Tlačítka pro oddálené splachování nejsou mezi splachovacími systémy Geberit zcela běžná, a přesto splňují nejvyšší nároky na uživatelské pohodlí a jednoduchý design. Oddálené splachování lze umístit v závislosti na individuálních potřebách až do vzdálenosti 1,7 metrů od nádržky.

Tlačítka pro oddálené splachování Geberit jsou uživatelsky velmi pohodlná.
Tlačítka pro oddálené splachování Geberit jsou uživatelsky velmi pohodlná.

Novinky Geberit 2016

K novinkám pro tento rok patří ovládací tlačítko splachování Geberit Sigma20, které prošlo redesignem a získalo rafinovanější tvar s většími, lehce vypouklými ovládacími plochami. Dalším novým tlačítkem splachování je Geberit Sigma30 s atraktivním, čistě lineárním designem.

Novinka letošního roku – ovládací tlačítko Geberit Sigma20Novinka letošního roku – ovládací tlačítko Geberit Sigma30
Novinky letošního roku – ovládací tlačítko Geberit Sigma20 (vlevo) a Geberit Sigma30 (vpravo).

Více informací o splachovacích systémech Geberit a nabídce designů, materiálů a funkcí ovládacích tlačítek můžete získat v online showroomu na webových stránkách www.geberit.cz/tlacitka.

Zdroj: PR článek společnosti Geberit

Komentáře