Průkopník v oblasti slinutého kamene

DEKSTONE přírodní kámen, jako výhradní distributor pro Českou republiku, představuje španělskou značku Neolith, zástupce tzv. slinutého kamene. Tento 100% přírodní materiál na bázi žulových minerálů, minerálů ze skla a přírodních oxidů se díky svým vlastnostem a působivému designu hodí do interiéru i exteriéru.

Vyznačuje se vysokou odolností, snadnou údržbou a ultratenkým designem, který poskytuje řešení pro různé typy aplikací od stěn a podlah, kuchyní a nábytku až po bazény.

Primárním zaměřením společnosti DEKSTONE i na dále zůstává dovoz a distribuce přírodního kamene z celého světa. Od kamenů tradičních jako travertin, vápenec nebo žula až po exotické kvarcity a onyxy.

V sortimentu tak najdete kamenné skládané nebo velkoformátové dlažby a obklady, fasády, pracovní desky, parapety a police, ale také okrasné kamenivo v podobě drtí a valounků.

Sídlo DEKSTONE přírodní kámen, Šestajovice
Sídlo DEKSTONE přírodní kámen, Šestajovice | Zdroj: Jan Kuděj

Neolith a další ukázky přírodního kamene si můžete prohlédnout v showroomech v Praze Šestajovicích a v Brně v Centru bydlení a designu Kaštanová. Kompletní sortiment najdete na www.dekstone.cz.

Komerční informace; zdroj: DEKSTONE pŕírodný kámen s.r.o.