Vertikální sušák Kares

Pro osobitost a jedinečnost Vaši koupelny nabízíme eleganci, nápaditý design a nejvyšší kvalitu

Radiátory P.M.H. se řadí mezi exkluzivní značky. Radiátory je možné zapojit na elektřinu, centrální vytápěni či kombinovaně. Dále jsou v nabídce i elektrické sušáky vytápěny topným kabelem uvnitř „suchá báze". Radiátory jsou nabízeny v mnoha rozměrech a barevných provedení. V nabídce naleznete i příslušenství k radiátorům v podobě háčků, madel, ale i ventilů a topných tyčí.

Venus, Fenix

Elektrické sušáky jsou velmi praktické a flexibilní vyrobené z leštěné nerezové oceli. Otočná ramena poskytují minimalistický vzhled. Ramena radiátorů lze otočit o 180°, které umožňují snadné zavěšení ručníků. Tento elektricky sušák je vytápěn topným kabelem uvnitř. Vypínač se nachází na spodní straně sušáku. Zákazník má na výběr připojení se skrytým elektrickým připojením nebo pomocí kabelu.

Kares

Vertikální sušák Kares najde své uplatnění ve všech koupelnách bez ohledu na velikost nebo rozložení. Vyberte si pouze počet sušáků Kares a dle Vašich představ umístěte do řady nebo samostatně. Kares je doplněn o designové háčky, aby bylo možno snadno zavěsit ručníky. Tento elektrický sušák je vytápěn topným kabelem uvnitř.
www.pmh-co.eu/produkty/susak-kares-p34.html

Theia

Kombinace oblíbeného radiátoru Rosendal a Kronos. Konstrukce tohoto radiátoru nabízí snadné zavěšení ručníku ze strany. Na vertikálních trubkách je radiátor navíc doplněn o háčky.
www.pmh-co.eu/produkty/radiator-theia-p12.html

Radiátor Theia

Kronos

Facelift radiátoru Kronos zvýraznil jeho eleganci. Doplnil se okrasnou středovou lištou s eloxovou úpravou. Lištu je možné v případné potřeby jednoduše demontovat.

Pluto

Pluto rozšířil řadu hranatých radiátorů firmy PMH. Hranaté profily o rozměru 35 x 35 mm jsou doplněny o elegantní hranaté háčky.

Radiátor Pluto

Topná tyč – PMH-HT2

Elektrické topné těleso s termostatem umožňující nastavení teploty v rozmezí 30-60 °C. Dvoustupňová ochrana proti přehřátí. Funkce proti zamrznutí tekutiny. Nízká spotřeba energie během provozu díky pokročilé elektronice. 2h nastavení max. výkonu s automatickým vrácením na původní nastavení – + 2h BACK – nebo automatickým vypnutím – funkce -2h OFF. Termostat je možné otáčet o 320 °C (snadnější montáž).

Topná tyč – PMH HT2

www.pmh-co.cz

ZDROJ: PR článek společnosti P.M.H.- Invest &Trade spol. s.r.o