Postavte se do kuchyně na zkoušku
Galerie(2)

Postavte se do kuchyně na zkoušku

Plánujete novou kuchyň a hledáte inspiraci na internetu? Přesto si občas chcete na něco sáhnout. Tím spíš, když je to za hodně peněz. Nová kuchyň je pro řadu z nás velká investice. Ale můžeme si na svou novou kuchyň sáhnout ještě před její výrobou? Ano jde to!

Máte-li nějaký vlastní nápad, jak by měla Vaše nová kuchyň vypadat, anebo jste navštívili nějaká kuchyňská studia, vezměte si návrhy s sebou a přijďte na zkušební jízdu ve Vaší budoucí kuchyni do showroomu firmy BLUM. Objednejte se na 800 173 289.

Zkušební jízda.

Jak jinak také může vznikat kuchyň? Nabízíme možnost posatvit si jí na zkoušku. Nezávazně a zcela zdarma.
 
Nejprve přijdou důležité dotazy, které s tím, jak bude Vaše kuchyň vypadat, zdánlivě nesouvisí. Například, kolik Vás v doma je, kdo tráví v kuchyni nejvíce času, jaká je Vaše výška a pod.

Nejprve dotazy, kolik členů doma je, jak je který vysoký atd.

Pak postavíme kuchyň ve skutečné velikosti, podle Vašeho návrhu. Skříňky jsou plně funkční a najdete v nich vše, jako ze života – hrnce, příbory, i potraviny. Poradce, který se Vám věnuje, dá doporučení pro zlepšení ergonomie, abyste se nemuseli do skříněk ohýbat, nebo abyste se po kuchyni zbytečně nenaběhali. Protože jsou skříňky postaveny na podvozcích s kolečky můžete velmi rychle postavit jinou variantu, která pro Vás bude praktičtější.

Dvě tváře kuchyně: krásná & praktická.

Pamatujte, Vaše kuchyň má být nejen krásná ale i praktická.   

Více na www.blum.cz

Zdroj: PR článek společnosti Blum, s. r. o.

–>–>