Spotřebiče Gorenje Simplicity jsou k dispozici v tajemné černé

Novou designovou řadu Gorenje Simplicity si zamilují nejen fanoušci moderní jednoduchosti

Minimalistický design a vysoce kvalitní materiály spojily smysluplné funkce, které se přizpůsobují potřebám a zvyklostem uživatele. Tato nesmírně úspěšná řada domácích spotřebičů byla vyvinuta pro milovníky designu. Jejím benefitem je cenová dostupnost a uživatelsky přívětivé, efektivní a krásně navržené spotřebiče

Spotřebiče Gorenje Simplicity jsou navrženy s ohledem na maximální uživatelskou přívětivost. Portfolio zahrnují trouby, varné desky, chladničky, mikrovlnné trouby a odsavače par. Všechny spotřebiče nabízejí bezchybný uživatelský zážitek.

Adaptivní technologie této řady si pamatuje vaše volby. Najdete zde automatické programy, které jsou ověřené a vyzkoušené pro dosažení perfektních výsledků. Intuitivní ovládání zabezpečí jednoduchou manipulaci pro zkušené i začátečníky. S těmito technologiemi pro vás bude vaření opravdu potěšením.

. nebo bílé barvě

Spotřebiče Gorenje Simplicity nabízejí zdokonalené automatické programy a funkce, které používají senzorovou technologii k přeměně každého uživatele na hvězdného šéfkuchaře.

www.gorenje.cz