R.8 R.3
Galerie(8)

Nové vypínače berker R.8: Méně je více

Tento vypínač na sebe poutá pozornost tím, že ji na sebe vlastně vůbec nepoutá. Vypínače berker řady Generace R. od společnosti Hager si ke svému pětiletému výročí od uvedení na trh nadělily další přírůstek do rodiny: výjimečně tenký vypínač R.8 s tloušťkou pouhé 3 mm se rázem řadí mezi vůbec nejtenčí vypínače.

Jeho minimalistický profil ocení nejen architekti a interiéroví designéři, ale všichni milovníci neotřelých detailů v interiéru. Díky minimální tloušťce a preciznímu řemeslnému zpracování vypínač působí dojmem, že téměř „mizí“ pod omítkou.

R.8 bílý plast
R.8 černý plast
R.8 dvojrámeček bílé sklo
R.8 dvojrámeček černé sklo
R.8 eloxovaný hliník
R.8 nerezová ocel
R.8 R.3
Ultra tenký vypínač berker R.8

Exkluzivní materiály

Prémiovému vzhledu odpovídá i skladba materiálů rámečků: hliník, nerezová ocel, vysoce kvalitní plast a sklo.

Bílé sklo: Ultra tenký vypínač vyrobený z bílého skla odolného proti poškrábání téměř splývá se stěnou s bílou výmalbou. Je libo téměř neviditelný vypínač…?

Černé sklo: Černý vypínač z odolného tvrdého skla na sebe naopak poutá pozornost téměř v jakémkoliv interiéru. Ztělesněná elegance!

R.8 nerezová ocel
R.8 nerezová ocel |
R.8 eloxovaný hliník
R.8 eloxovaný hliník |

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eloxovaný přírodní hliník: Stříbrný povrch vypínače berker R.8 z eloxovaného hliníku je prakticky nezničitelný a odolný proti zanechávání otisků prstů. Nádherně si v místnosti pohrává se světlem.

Matná nerezová ocel: Příjemný a nevtíravě elegantní povrch, odolný proti mechanickému poškození i otiskům prstů. Nesmrtelná klasika.

Lesklý černý plast: Vysoce odolný plast, používaný např. v automobilovém průmyslu, si svou elegancí nezadá s kovovými materiály. Možná právě pro váš interiér je ten pravý!

Lesklý bílý plast: Zapomeňte na nekvalitní levné plasty! Tento odolný kvalitní plast s vysokým leskem propůjčuje i této základní verzi vypínače berker R.8 ultramoderní vzhled.

R.8 černý plast
R.8 černý plast |
R.8 bílý plast
R.8 bílý plast |

Perfektní rodinné souznění: berker R.8 a berker R.3

Vzhled vypínačů berker R.8 vychází z designu svých starších „sourozenců“, spínačů řady berker R.3. Přesněji řečeno, ponechává si stejné linie, jen se spouští níž… ze 7 mm podložky na podložku o tloušťce pouhé 3 mm. Tím se vypínače R.8 téměř vnoří do omítky.

Tvar vypínačů R.8 sází – stejně jako všechny řady Generace R. – na sílu kontrastu. Díky svému rebelskému vzhledu – kulaté středové části zasazené v hranatém rámečku – si design R.8 perfektně rozumí se svými staršími sourozenci: vypínači z řady berker R.1, R.3 a R.classic.

Nebojte se zkombinovat v jednom interiéru např. dvě řady: R.8 v obývacích místnostech a chodbách, R.3 v soukromých pokojích. Výsledek bude stát za to!

Rámečky designové řady berker R.8 jsou k dispozici i jako dvoj-, troj- a čtyřrámečky, a to jak pro vodorovnou, tak i pro svislou montáž.

R.8 dvojrámeček bílé sklo
R.8 dvojrámeček bílé sklo |

Nejmodernější domovní přístroje

Jestli se v něčem berker R.8 od ostatních řad vypínačů berker neliší, tak je to celá škála přístrojů, které jsou v tomto designu k dispozici. Od datových zásuvek, stmívačů, koupelnového radia až po USB a HDMI zásuvky, Vyslovte jakkoliv přání a berker R.8 vám jej splní.

Vypínače R.8 budou uvedeny na český trh v prvních měsících roku 2019.

www.hager.cz/vypinac

Zdroj: PR článek společnosti Hager Electro