Kouzelné zrcadlení

Kouzelné zrcadlení

Sklo. Když před tisícovkami let spatřilo v Egyptě světlo světa, bylo to takové ušmudlané káčátko, co se z něho postupem doby vyloupla labuť. Dnes už ho bereme jako naprostou samozřejmost a v interiéru a bydlení obecně má nespočet rolí.

Jednou z jeho velmi zajímavých a efektních forem jsou zrcadla. Už dávno nikoliv jenom pro svou schopnost odrážet realitu. Mnohem častěji než kdykoliv dříve se s ním totiž potkáváme v podobě originálního interiérového doplňku. Zajímavý nebo nezvyklý tvar, nečekaná velikost, výrazný rám… tím vším zrcadlo skvěle boduje. Není problém jeho prostřednictvím přivést do tmavé místnosti tolik potřebné a důležité světlo, opticky přidat na dispozicích bytu nebo dosáhnout vskutku impozantního efektu nekonečného prostoru umístěním dvou zrcadel proti sobě. To však většinou chce už docela dost odvahy, a hlavně ostříleného designéra.

Estetika v hlavní roli

Je to tak, dnes už si sotva dovolíme umístit do interiéru jakékoliv zrcadlo. Nejen proto, že i tento segment jednoduše podléhá módě, zrcadlovému designu zkrátka vládnou specifické trendy. Řečeno moderním jazykem, zvolený kousek musí být kompatibilní se stylem celého zařízení. Kromě této nezbytné dokonalé funkčnosti je jeho důležitým úkolem také působit esteticky a harmonicky. Možností, díky nimž lze roli zrcadla ozvláštnit a přizpůsobit konkrétním požadavků, je spousta. Inspirovat se můžete zajímavými novinkami, které se nedávno objevily na trhu.

S integrovanou poličkou

Sofistikovaná zrcadla oceníte nejen v koupelnách, ale v podstatě všude, kde potřebujete kromě vizuálního vjemu mít také k dispozici odkládací prostor. Ať už ho využijete pro hygienické, kosmetické či jiné propriety. Zabudovaná polička přitom činí z produktu dokonale kompaktní celek, který není nutné ničím doplňovat a dodatečně instalovat další odkládací prvky. Což je praktické i z hlediska eventuálního přesunu: polička jednoduše cestuje se zrcadlem kamkoliv je potřeba. Pro bezpečnější uchování vašeho oblíbeného parfému přišla firma Amirro s inovací v podobě poliček s ohrádkou. Skutečnou lahůdkou jsou pak zrcadla s poličkou prosvětlenou LED diodami z produktové řady ORION.

Nejen s hliníkovými rámy

Orámování dodá zrcadlu zcela nový rozměr a jedinečný charakter, speciálně pokud tento styl koresponduje s okolním prostředím. Vedle tradičních vyřezávaných dřevěných retro rámů ve stylu antique se dobře uplatní i barevnost plastových či kovových materiálů. K novinkám na trhu patří stylové hliníkové rámy s nádechem elegantního luxusu.

S orientační bludičkou

Zrcadla s integrovaným osvětlením doplněná dotykovým senzorem dovedou nevtíravě a šetrně nasvítit ztemnělou místnost, takže při nočním putování nehrozí nenadálý pád a eventuální úraz. Senzorový vypínač nenarušuje jednolitost zrcadlové plochy a svítí, i když je zrcadlo zhasnuté. Intuitivní ovládání přitom zvládne i malé dítě. K přednostem produktu patří i možnost zvolit si barevnou variantu technologii osvětlení odpovídající vkusu, osobním preferencím nebo stylu interiéru. Stále větší popularitu si získávají zrcadla s úsporným LED osvětlením.

V e-shopu firmy Amirro najdete tyto modely pod označením LUNA a LUMINA. Pokud si nevyberete ze standardní nabídky, rádi vám vyrobí právě vaši Luminu na míru vaší koupelně.

Kontakt:

www.zrcadla.cz
Galerie Amirro
Náchodská 1880
Praha – Horní Počernice
tel.: 724 355 136
e-mail: galerie@amirro.cz

–>–>