Designové radiátory

koupelna 1

Společnost P.M.H. nabízí širokou škálu modelů a typů radiátorů české výroby. Radiátory jsou vhodné nejen do koupelny, ale svým designem je lze umístit i do chodeb, obýváků a jiných bytových prostor.

Avento Frame

Nové požadavky na design splňuje radiátor Avento Frame, vyrobený z vertikálních jeklů 30 x 30 mm a horizontálních 20 x 20 mm. Radiátor je inovací klasického Aventa.

Nový vzhled dodalo orámování radiátoru. Navíc je Avento Frame možné připojit jak po stranách, tak i na střed. Vhodný je na centrální, kombinované či elektrické vytápění.

Nové požadavky na design splňuje radiátor Avento Frame vyrobený z vertikálních jeklů 30 x 30 mm a horizontálních 20 x 20 mm

http://www.pmh-co.eu/produkty/radiator-avento-frame-p65.html

Theia

Praktický pomocník s dotekem elegance. Radiátor Theia je velmi oblíbený pro svůj vzhled, který vnese dotek elegance a luxusu do každé koupelny. Důmyslně navržená konstrukce radiátoru umožňuje jednoduché zavěšení ručníků ze strany nebo na háčky, které jsou umístěny na 2 vertikálních trubkách.

Radiátor má připojovací rozteč 100 mm. Rozměry radiátoru jsou 500 x 940, 500 x 1540. Lze využít napojení na centrální vytápění, kombinovaně nebo pouze na elektriku. K dostání v několika barevných provedení a v chromu. Lze vyrobit i obrácenou variantu.

Radiátor Theia je velmi oblíbený pro svůj vzhled který vnese dotek elegance a luxusu do každé koupelny

http://www.pmh-co.eu/produkty/radiator-theia-p12.html

Coral

Radiátor Coral navazuje na úspěšný radiátor Rosendal. Konstrukčně je Rosendalu velice podobný. Vyznačuje se opět důmyslným rozložením háčků pro snadné zavěšení ručníků. Vyrábí se ve verzi se třemi, čtyřmi až šesti trubkami o průměru 26 mm.

Radiátor Coral navazuje na úspěšný radiátor Rosendal

K dostání je v provedení chrom. Výška radiátoru Coral je 1200 mm. Šířka radiátoru může být 200, 275, 350, 425 mm. Radiátor lze připojit na jak na centrální, kombinované tak i elektrické vytápění.

http://www.pmh-co.eu/produkty/radiator-coral-p17.html

Kares

Vertikální sušák Kares najde své uplatnění ve všech koupelnách bez ohledu na velikost nebo rozložení. Vyberte si pouze počet sušáků Kares a dle vašich představ umístěte do řady nebo samostatně. Kares je doplněn o designové háčky, aby bylo možno snadno zavěsit ručníky. KARES je vybaven jedinečným samoregulačním elektrickým kabelem PTC pro dosažení konstantní teploty 55 °C na povrchu sušáku bez ohledu na okolní podmínky.

Zákazník má na výběr skryté elektrické připojení nebo pomocí kabelu. K dostání ve velikostech 90 mm na šířku a 150 cm na výšku a ve třech povrchových úpravách chrom, zlatá a černá – lak.

http://www.pmh-co.eu/produkty/susak-kares-p34.html

Nestor

Tento sušák je vyráběn ve třech velikostech o výšce 1500 a šířce 200, 300, 400 mm a v povrchových úpravách chrom, strukturální černá a strukturální bílá. Vytápěný je topným kabelem. Připojení je pomocí skrytého kabelu za panelem. Vypínač se nachází na spodní straně sušáku. Je doplněn o dvě řady háčků pro snadné zavěšení ručníků.

sušák Nestor

http://www.pmh-co.eu/produkty/susak-nestor-p54.html

ZDROJ: PR článek společnosti P.M.H.