Daikin představuje optimální design a komfort pro ložnice
Galerie(6)

Daikin představuje optimální design a komfort pro ložnice

Daikin představuje novou řadu nástěnných jednotek, které jsou vyvinuté pro ty nejnáročnější požadavky moderních ložnic a spojují v sobě nejen design, ale i výkonnost. Tyto vnitřní jednotky tak poskytují perfektní komfort.

Diskrétní a moderní design
Diskrétní a moderní design těchto nástěnných jednotek skvěle sedí do všech interiérů. Jednotka má oblé křivky, které krásně splynou s každou zdí. To z ní činí velmi nenápadný doplněk, který může být integrovaný do současných ložnic a jiných malých prostor. Elegantní a funkční design je v souladu s velmi kvalitním provedením v matném bílém krystalu.  

Ložnice je místem, kde je velmi důležité, aby bylo ticho a lidé mohli nerušeně a klidně spát. Proto byly tyto nové nástěnné klimatizační jednotky navrženy způsobem, aby byly během aktivního provozu téměř nepostřehnutelné. Hladina akustického hluku je do 19 dBA. 

Jednotky velikosti 15 ideální pro malé pokoje
Daikin rozšířil své portfolio o nástěnné jednotky velikosti 15, aby uspokojil současný trend u menších lépe zaizolovaných ložnic a nejmenších místností v domě. Tam, kde bylo dříve vhodné nainstalovat jednotky velikosti 20, nyní budou jednotky velikosti 15 poskytovat vyšší komfort díky nižšímu průtoku vzduchu a menší hlučnosti. Nová řada nástěnných jednotek velikosti 15 navíc poskytuje větší flexibilitu díky flexibilní možnosti připojení na venkovní jednotky. 

Vynikající výkon
Daikin se neustále snaží vyhledávat nové způsoby, jak zvýšit efektivitu svých zařízení. Invertorová technologie reguluje výkon využívaný k tomu, aby vyhovoval aktuálním požadavkům na úspory energie a poskytoval maximální komfort. Díky těmto faktorům mají jednotky označení A na energetickém štítku. Mimo tuto chytrou technologii mají jednotky navíc týdenní časovač a prostorové inteligentní čidlo pohybu – zajišťuje, že je proud vzduchu směřován vždy do té části místnosti, ve které není zjištěna přítomnost žádné osoby. 

Se svým nenápadným a integrovaným designem, tichým provozem, vysokou energetickou účinností a správným dimenzováním je nová řada nástěnných jednotek ideálním řešením pro ložnice nebo jiné malé prostory.

Další informace o těchto nových řadách jednotek Daikin a celé produktové portfolio naleznete na  www.daikin.cz.

Kontakt:  
Daikin Airconditioning Central Europe – Czech Republic, spol. s r. o.,
Budova IBC – Pobřežní 3, 186 00 Praha 8,
tel.: +420 221 715 700,
e-mail: office@daikin.cz, www.daikin.cz

–>–>