Nová podlaha WELL-click, Borovice bílá rustikal 40108-1.

Celovinylová plovoucí podlaha WELL-click od Fatry

Firma Fatra, a.s. v současné době nabízí v rámci svého portfolia plovoucích vinylových podlah řady FatraClick a RS-click. Tuto nabídku v blízké době rozšíří nová řada WELL-click, která se od současných poměrně liší.

Současné řady FatraClick a RS-click patří mezi velmi oblíbené volby díky výborným akustickým vlastnostem a dokonalému designu. Díky spodní korkové vrstvě zajišťující tepelnou a zvukovou izolaci a HDF nosiči se zvýšenou odolností proti vlhkosti patří mezi nejvyhledávanější vinylové plovoucí podlahy na trhu.

Nová řada WELL-click se vyznačuje jinou celovinylovou strukturou, díky níž je ideální volbou do prostor se zvýšenou vlhkostí. Jednotlivé dekory byly vybrány z kolekce RS-click, a proto je možné si plovoucí vinylovou podlahu položit v jednom dekoru zcela všude. Je třeba brát v potaz i rozdílnost v rámci tloušťky.

Podlahu WELL click Jasan Brick 40142 1 je možné využít nejen na podlahu ale i na stěnu.
Podlahu WELL click Jasan Brick 40142 1 je možné využít nejen na podlahu ale i na stěnu. |

Kolekce FatraClick a RS-click se vyznačují celkovou tloušťkou 9,5 mm a kolekce WELL-click tloušťkou 5,5 mm. Díky lehkosti dílců, vyšší odolnosti vůči vlhkosti a snadné pokládce je WELL-click ideální volbou. Vyniká také vysokou hodnotou zvukové izolace a díky své struktuře je možné ji pokládat na podlahové topení.

WELL click je nová voděodolná vinylová podlaha od českého výrobce. Buk rustikal 40109
WELL click je nová voděodolná vinylová podlaha od českého výrobce. Buk rustikal 40109 |