Bezdotykový komfort a prémiový design pro toalety

Bezdotykový komfort a prémiový design pro toalety

Bezdotyková elektronická ovládací deska pro toalety rozšiřuje od nynějška úspěšnou řadu Visign for Style společnosti Viega. Senzitivní deska Visign for Style přesvědčí dokonalým povrchem v hluboké černé v kombinaci s decentní světle šedou.

V technické části sází Viega na osvědčené elektronické ovládání z programu senzitivních desek Visign for More. Udělení pečeti kvality „Design Plus powered by ISH 2017“ a propůjčení mezinárodně renomovaného štítku iF podtrhuje již nyní vysokou kvalitu provedení a inovace nové senzitivní ovládací desky Visign for Style.

Program ovládacích desek pro toalety Visign for Style koncipovala společnost Viega zejména pro moderní rodinné koupelny a poloveřejná sociální zařízení. Výrobky zaručují vysoký obslužný komfort a jsou synonymem pro spolehlivou kvalitu a moderní akcenty na toaletě. I nová senzitivní deska Visign for Style splňuje tyto požadavky, neboť umožňuje bezdotykové a hygienické ovládání. Stačí vést ruku kolem graficky zvýrazněného funkčního pole a spustit proces splachování. Větší pole je určené pro plné spláchnutí, menší pole symbolizuje úsporné částečné spláchnutí.

Inovativní grafické řešení

Ve spolupráci se společností artefakt design, Darmstadt, vyvinula Viega perfektní vizualizaci bezdotykové funkce této nové ovládací desky. V návaznosti na pixelový design známý z mnoha oblastí vzniklo svébytné grafické řešení ve formě „mraku“. Aby mohla být zachována lehkost designu, jsou průměry jednotlivých pixelů směrem od středu čím dál menší, až úplně zmizí. Plochá vestavba ve stěně, kdy deska vyčnívá pouhých sedm milimetrů ze zdi, přitom podtrhuje moderní vzhled.

Fosforeskující potisk

Světle zelený „pixelový mrak“ je nejen inovativním designovým prvkem, ale jako decentně zářící světlo slouží rovněž pro orientaci ve tmě. Základem pro fosforeskující účinek je lak známý z hodinářského průmyslu, který se dokáže sám nabít z denního nebo umělého světla.

Osvědčená technologie uvnitř

Elektronická technologie je kombinovaná s bovdenovým lankem nevyžadujícím údržbu a nepodléhajícím opotřebení. Může pracovat volitelně přes síťové napětí nebo – například během modernizace – na baterii. Montáž senzitivní desky Visign for Style se provádí stejně jako u známých bezdotykových ovládacích desek značky Viega. Jak je již zvykem, je možná vestavba přímo do obkladu. Desku lze použít pro všechny splachovací nádržky Viega vyrobené od roku 1999.

Zachování kvality pitné vody

Podle potřeby lze aktivovat funkci splachování Hygiene+, a zajistit tak hygienickou cirkulaci pitné vody. Inteligentní technologie značky Viega splachuje v závislosti na posledním splachování podle předem nastaveného intervalu automaticky, a předchází tak také při přestávkách při používání dlouhé stagnaci. Tak je senzitivní deska Visign for Style hodnotným designovým řešením rovněž pro plánování objektů.

www.viega.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Viega s.r.o.