Partneři sekce:
  • XELLA

ARCHITEKT-ON LINE NA DESIGN ROADSHOW 2015

ARCHITEKT-ON LINE NA DESIGN ROADSHOW 2015

V rámci diskuzního prezentačního semináře Design Roadshow jsou odborníkům z oboru architektury a designu představovány užitečné internetové servisní a informační základny pro jednodušší vzájemnou komunikaci neboli ARCHITEKT ON-LINE. A jaké to jsou?

1.www.japarchitekt.cz

Jedná se o primární zdroj informací pro odbornou veřejnost, která zde najde potřebné technické informace vycházející z konstrukční dokumentace jednotlivých produktů. Ty jsou zapotřebí při zabudování výrobků J.A.P. do projektů. Další devizou tohoto portálu je shromáždění konkrétních zkušeností z realizačních montáží výrobků společnosti J.A.P. „Prezentované stavby jsou zaměřené na tipy a rady pro zjednodušení montáže pro další stavebníky tak, aby nemuseli hledat jiná alternativní řešení. A navíc jde o přímé předávání praktických zkušeností a to je v praxi velice ceněno,“ vysvětluje výhody tohoto projektu pan Petr Paksi, výkonný ředitel společnosti J.A.P.

2. Partnerská zóna na www.technistone.com/PRO-PARTNERY 

Tato speciální sekce od společnosti Technistone pro odborníky je přístupná pouze pomocí hesla, které získáte na vyžádání u zástupců firmy. Co zde najdete? „Především získáte veškeré odborné informace, jako jsou například: obchodní podmínky, různé certifikáty, ukázky testování vlastností produktů Technistone, nebo i možnost přihlášení k odběru newsletteru. Navíc tato partnerská zóna přináší možnost stažení si balíčku všech barev, které můžeme poté vložit do svých 3D vizualizérů. Dále zde získáte veškeré marketingové materiály a nakonec si můžete pomocí kalkulátoru spočítat i cenu desky včetně jejího opracování,“ říká paní Andrea Freislebenová, prezentační manažerka značky Technistone. Bližší informace se dozvíte na akcích Design Roadshow.

3. Trachea Designér na http://www.trachea.cz/cz/servis/trachea-designer

Možnost ukázat svému zákazníkovi vybraný povrch či dekor Overface přímo na rozvržené vestavěné skříni, vám umožní aplikace Trachea Designer. „Jedná se o bezplatnou online internetovou aplikaci, která pomocí svých nástrojů umožní odborníkům jednoduché zadávání potřebných kritérií a namodeluje vestavěnou skříň s motivy Overface přesně podle přání a představ klienta,“ vysvětluje pan Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, a. s. Již brzy na těchto stránkách po jednoduché registraci navíc získáte i možnost nahrát do aplikace svoje individuální motivy a tím Trachea Designera používat s vlastní individuální výbavou.

A jak byli spokojeni účastníci poslední akce Design Roadshow v Karlových Varech?

Libor Březina – Truhlářství, podlahářství

Zatím jsem byl na všech ročnících Roadshow a vždycky se mi to moc líbilo. Úroveň akce – jak ji člověk sleduje po ty roky, se zvyšuje v prezentovaných trendech i ve způsobu prezentace. Firmy, které zde byly představeny, znám. Tedy kromě Technistone. Ten jsem zatím ve své praxi nepoužil – hodně rozhoduje cena za výrobek a montáž 🙂  Společnosti J.A.P. a TRACHEU znám. Dveře MASTER mě zaujaly, skryté zárubně už jsme viděli v minulém roce. Co se týká nábytkových dvířek Trachea – hodně zajímavé byly akryláty, ale opět – je to o ceně. 🙂

Zaujala Vás internetová základna společností J.A.P, Technistone a Trachea? Přijďte se podívat dne 23. dubna 2015 do Zlína.

Více na www.designroadshow.cz

ZDROJ: PR článek společnosti DENDRIT Consulting, s.r.o.