Wienerberger forum

Wienerberger fórum představí novinky ze stavebnictví i legislativy

Wienerberger fórum si svými devíti ročníky vybudovalo pevné místo v kalendáři odborných akcí. Desátý ročník stavební konference bude ovšem jiný, poprvé v historii se bude jednat o online akci ve virtuálním světě World of Wienerberger. Poprvé se pro všechny zájemce uskuteční už 20. ledna 2022.

Proč Wienerberger volí online model? „Hlavním důvodem pro tento formát je stále postupující digitální transformace. Konference tak bude sloužit k aktivnímu představení našeho nového nástroje, partnerské WIP zóny, širší veřejnosti,“vysvětluje vedoucí produktového managementu Wienerberger Jiří Dobiáš.

„Právě tato WIP zóna, která je novinkou mezi našimi nástroji nejen pro stavební odborníky, poslouží všem zájemcům jako dveře do virtuálního světa World of Wienerberger, který se otevře 20. ledna 2022. Ten přednášky oživí a udělá je přínosnějšími,“ dodává.

Odborníkům účast na konferenci přinese vedle řady užitečných informací také 0,5 bodu v programu celoživotního vzdělávání ČKAIT a 1 bod v programu celoživotního profesního vzdělávání ČKA.

Novinky ze stavebnictví i legislativy

Zajímavých témat, rad i a novinek jak z oblasti legislativy, tak ze stavebnictví, mají experti Wienerbergeru jako vždy dostatek pro všechny odborníky i laiky. „Naším cílem je poradit, inspirovat a pomoci zorientovat se v možnostech a případně také omezeních, jež technologie, praxe i legislativa přinášejí. Projektantům, architektům, studentům, investorům, stavebníkům i firmám chceme zkrátka ukázat co nejvíce z našich řešení včetně novinek, které pro rok 2022 připravujeme,“ vysvětlil Jiří Dobiáš.

Na programu budou například přednášky o novinkách v sortimentu Wienerberger, o navrhování v systému Porotherm, o navrhování nových budov po roce 2022, o zdivu nebo o změnách v normě a skladbě šikmých střech.

Poprvé se konference mohou zúčastnit nejen odborníci, ale i všichni, kdo se zajímají o stavbu domu ve všech souvislostech. Konference je zdarma, počet sledujících je omezený. Registraci můžete provést již nyní na webové stránce.