VELETRH DŘEVOSTAVBY 2010 (25. – 28. 2. 2010, PVA LETŇANY PRAHA)
Galerie(1)

VELETRH DŘEVOSTAVBY 2010 (25. – 28. 2. 2010, PVA LETŇANY PRAHA)

Dne 25. února začíná jubilejní pátý ročník veletrhu Dřevostavby. Brány Pražského veletržního areálu v Letňanech se otevřou pro další pokračování úspěšného projektu, jehož cílem je prezentovat laické i odborné veřejnosti možnosti a novinky v oboru využití dřeva ve stavebnictví. Po čtyřech letech konání lze konstatovat, že jde o největší veletrh využití dřeva ve stavebnictví v České republice.

Začátky veletrhu nebyli příliš jednoduché – kromě rezervovaného přístupu oslovovaných potenciálních vystavovatelů jsme naráželi i na vlažný zájem oborových sdružení. Nakonec se nám přesto podařilo získat pro první ročník veletrhu více než 50 vystavovatelů, jejichž počet se za čtyři roky téměř zčtyřnásobil! Letos tak můžeme přivítat 187 vystavovatelů z 10 zemí Evropy. Generálním partnerem veletrhu se stala Asociace dodavatelů montovaných domů – mezi vystavovateli naleznete tři čtvrtiny jejích členů. Jednou z novinek letošního ročníku je samostatný katalog s přiléhavým názvem Přehled dřevostaveb, který vyplní díru na trhu a bude své čtenáře informovat nejen o vystavovatelích, ale i o dřevostavbách všeobecně.

Nezapomínejme, že veletrhy a výstavy představují nedílnou součást marketingových komunikací a jsou jedním z nejdůležitějších nástrojů působících na všechny smysly zákazníků, návštěvníků i samotných vystavovatelů.

Věřím, že téma veletrhu Dřevostavby je a bude zajímavé jak pro čtenáře tohoto webu a stavebníky, tak i pro odbornou veřejnost a společnosti působící na tomto potenciálním trhu. S vámi všemi se těším na setkání a spolupráci.

Za společnost TERINVEST, spol. s r. o., pořadatele veletrhu
Martin PŘÍVĚTIVÝ
vedoucí projektu