Veletrh BAU 2011 zažívá další rozmach

Veletrh BAU 2011 zažívá další rozmach

Veletrh architektury, materiálů a systémů BAU 2011 se bude konat ve dnech od 17. do 22. ledna 2011 na Novém výstavišti v Mnichově. Představí se na něm více než 1 900 vystavovatelů z více než čtyřiceti zemí světa. Poptávka zahraničních i tuzemských návštěvníků po veletrhu BAU nebyla nikdy tak vysoká; přilákal je zdařilý cíl – shromáždit v Mnichově to nejlepší z oboru.

BAU 2011 se zaměřuje na všechny kroky stavby a poskytuje informace pro všechny architekty, projektanty, stavební inženýry i další zájemce. Zabírá celou výstavní plochu mnichovského výstaviště – 17 hal s rozlohou 180 000 m2. Veletrh zahrnuje vše z plánování, projektování i výstavby a člení se podle stavebních materiálů, produktů a témat.

Stěžejním tématům se budou věnovat diskuse ve fórech a speciální přehlídky. Jednotliví vystavovatelé představí svá konkrétní řešení. Hlavními tématy jsou:

  • trvale udržitelná, tedy hospodárná a ekologická výstavba, která má zajistit uživatelům veškerý komfort,
  • bezbariérové stavby – stavby, které poskytnout všem maximálně pohodlné bydlení bez rozdílu věku a stupně handicapu,
  • sanace, renovace a modernizace budov – pro mnoho podnikatelů z oboru stavebnictví představují v současnosti právě tyto pojmy většinu jejich obratu. V samotném Německu se mluví zhruba o 60 procentech.   

Ti, co se ještě na veletrh nepřihlásili a měli by o účast zájem, můžou vyplnit přihlášku, která je ke stažení na www.bau-muenchen.com. Téměř každý rok se určitý počet rezervovaných míst vždy uvolní.

Messe München GmbH