Perly do interiéru na Art & interior

Perly do interiéru na Art & interior

V Malé dvoraně pražského Veletržního paláce včera začal veletrh Art & interior. Výstava nabízí ve třech dnech přehlídku inspirativního designu renomovaných světových značek i českých výrobců. Výstava je rozdělena na dvě části – v první z nich se mezi vystavovateli představí výrobci a prodejci zařízení všech typů interiérů, odvážnému designu je věnovaná sekce Design Zone.

Přinášíme vám několik typů, co na veletrhu neopomenout: Ondřej Karpaš  představuje autorskou kolekci netradičních koupelnových předložek, česká společnost FUGU ukazuje originální dekoraci ve formě vinylových samolepek na zeď. Mezi dalšími vystavujícími je české designové studio VooDoo, které se specializuje na výrobu papírových lamp, Jiří Svatoň, autor židle – ovečky či výrobce nábytku českých designérů mminteriér, který představuje houpací křeslo Swing od Réného Šulce. Mezi vystavovanými desénovými kousky je opravdu z čeho vybírat.

Jubilejní 10. ročník přehlídky designu probíhá letos souběžně s tradiční prestižní přehlídkou luxusních automobilových, motocyklových a lifestylových značek emotion a 1. ročníkem veletrhu plastické a estetické chirurgie MediArt Prague 2009. Netradiční propojení takto odlišných oblastí vzešlo ze snahy zachovat kvalitu veletrhu i v období ekonomické krize a sníženého rozpočtu.

Kateřina Kotalová
Foto: Archiv Art & interior

Dny a místo konání: 26. – 28. 11. 2009 v Malé dvoraně Veletržního paláce
otevřeno: čtvrtek 11:00 – 18:00; pátek 11:00 – 20:00; sobota 10:00 – 18:00
vstupné: 100 Kč
více na www.artinterior.cz

RubrikyUdálosti