Konference Brownfieldy 2022 se uskuteční v Ostravě. Tématem bude průmysl

Konference Brownfieldy
Zdroj: Brownfieldy

Čtvrtý ročník konference Brownfieldy bude věnován průmyslovému developmentu v udržitelné éře. Představí problémy i úspěchy moravskoslezského regionu, jehož budoucnost je s rozvojem brownfieldů úzce spjatá. Přinese ty nejlepší příklady transformací z ČR i ze zahraničí a bude hledat řešení pro lokality, které na svou druhou šanci teprve čekají. Koná se ve čtvrtek 16. června v Ostravě.

Stane se sílící tlak na udržitelnost výstavby skutečným impulsem pro rozvoj brownfieldů? Jak se s nastupující Green Deal politikou změní dotace i celkový přístup státu k podpoře rozvoje brownfieldových lokalit? Jsou města i investoři připraveni na nová pravidla pro financování projektů?

Celodenní program přinese přednášky a diskuze předních odborníků na development, průmysl, životní prostředí, finance a další. Nabídne interaktivní kulaté stoly pro širší diskuzi všech zúčastněných i exkurzi po lokalitách v okolí Ostravy. Konference proto nebude streamována.

Program, vstupenky a další informace jsou k dispozici na webu.

Konference Brownfieldy je platformou pro dialog soukromé a veřejné sféry o budoucím rozvoji brownfieldových lokalit v České republice. V průběhu jednoho dne se tu potkávají zástupci samospráv, odborníci na územní plánování, development, architekturu, životní prostředí, průmysl a další. Představeny jsou úspěšné realizace a přístup měst, státu a developerů k řešení zdánlivě neřešitelného problému.
red