Kingspan Kooltherm K3 Podlahová deska – výjimečná izolace pro podlahy

Kingspan Kooltherm K3 Podlahová deska – výjimečná izolace pro podlahy

Při izolaci podlah se velmi často řeší problém s nedostatkem světlé výšky v místnosti či nízko položených prahů dveří. Pokud zvolíte izolaci Kingspan Kooltherm K3 Podlahová deska, můžete i s malou tloušťkou materiálu získat mimořádnou tepelněizolační hodnotu (součinitel tepelné vodivosti λ – pouhých 0,020 W/m . K. – je nejnižší ze všech tradičních izolačních materiálů). 

Kingspan Kooltherm K3 Podlahová deska tak dokáže rapidně zlepšit tepelněizolační vlastnosti podlahy bez  vysokého nároku na konstrukční výšku podlaží a tedy s minimálním snížením světlé výšky místnosti. Kromě novostaveb nachází desky Koolterm K3 výrazné uplatnění při rekonstrukcích, kde je díky malé tloušťce izolace možné zachovat výšky prahů i jednotnou úroveň různých podlah v různých místnostech. Navíc jsou tyto desky mimořádně vhodné pro kombinaci s podlahovým topením.

Kingspan Kooltherm K3 Podlahová deska se pokládá na hydroizoační pás či folii, v případě mezipodlažní izolace na parotěsnou zábranu a shora opět chrání adekvátní, mechanicky odolnou hydroizolační folií proti průsaku vody z litého betonu či anhydritu. Možná je i skladba na sucho, kde je mokrý proces nahrazen například dřevotřískovými či sádrovláknitými deskami.

Izolační desky s označením Kingspan Kooltherm jsou vysoce trvanlivé, přátelské k životnímu prostředí, jejich výroba je velmi ekologická. Velkou předností je snadná pokládka a úprava rozměrů. Použití těchto výrobků je nejsnadnějším způsobem, jak splnit požadavky současně platných tepelně technických norem i to i pro pasivní domy.

 

Více informací na www.kingspaninsulation.cz

Zdroj: PR článek společnosti Kingspan Izolace Česká republika

RubrikyUdálostiŠtítky