EnergyCamp 2023 se blíží

Současná energetická krize, obnovitelné zdroje a inovace v energetice a energetickém managementu budou hlavními tématy mezinárodní odborné konference EnergyCamp 2023. Konference se uskuteční 20. a 21. 4. 2023 v Popradu (SR) a organizují ji společnosti CHASTIA s.r.o. a TERMOKLIMA s.r.o.

“ Konference je primárně zaměřena na témata týkající se výroby tepla. Všechny firmy se dnes potýkají s problémy týkajícími se cen energií. Jejím cílem je mimo jiné odprezentovat reálná možná řešení, která jsou v podmínkách výrobců tepla realizovatelná,” uvedl Ján Stanek, jednatel společností.

Na konferenci budou také představeny zajímavé příklady z praxe a různé případové studie z daných oblastí. Mimo řadu inspirativních hostů se tu představí také sociální podnikatel a inovátor Arash Aazami z Nizozemska známý svým obchodním modelem Path to Zero.

Softverová společnost CHASTIA je organizátorem dvou konferenci FM Camp a EnergyCamp, konajícim se každé dva roky.
Softverová společnost CHASTIA je organizátorem dvou konferenci FM Camp a EnergyCamp, konajícim se každé dva roky. | Zdroj: Chastia

EnergyCamp 2023 se bude konat v luxusních prostorách rekreačně-sportovního komplexu AquaCity Poprad na úpatí Vysokých Tater. Účastníci konference mohou využít let společnosti Ryanair z Prahy do Košic, a to 19.4.2023 s odletem z Prahy a nazpět 21.4.2023 z Košic. Transfer do Popradu bude zabezpečený. Zarezervujte si ho v poznámce při registraci.

EnergyCamp 2023 navazuje na předcházející úspěšné konference, které se řadí mezi největší odborné konference v oblasti FM a EM v České a Slovenské republice.

Více informací o konferenci i registraci naleznete na: https://www.energycamp.cz

Komerční informace; zdroj: CHASTIA