Celovinylová plovoucí krytina pro bytové prostory

Celovinylová plovoucí krytina pro bytové prostory

DESIGNline® Connect Laguna, aktuální novinka letošního roku, kterou na český trh dováží a prodává společnost Kratochvíl parket profi, si zachovává podobné technické i užitné vlastnosti jako svá předchůdkyně – celovinylová krytina se zámkovým spojem DESIGNline® Connect Bacana, avšak je primárně určena především pro soukromé využití v interiérech bytů a rodinných domů.

Kolekce DESIGNline® Connect Laguna s 12 různorodými dekory dřevin, autentickým strukturovaným povrchem a zkosenými hranami je ideálním řešením pro všechny domácnosti, které z různých důvodů odmítají klasické PVC, koberce či laminátovou krytinu a zároveň se obávají pořídit si podlahu dřevěnou, která přeci jen vyžaduje opatrnější zacházení, náročnější údržbu a většinou přináší i vyšší pořizovací náklady. Pro silněji zatěžované komerční využití pak výrobce doporučuje zmiňovanou kolekci Bacana.

Základem podlahy DESIGNline® Connect je pryžový nosič, na němž je nanesen dekor zalitý vrstvou vinylu. Pro zajištění opravdu vysoké odolnosti je povrch krytiny navíc vytvrzen ochrannou PU vrstvou. Kolekce umožňuje pokládku na podlahové vytápění. K jakýmkoli změnám tvaru podlahy v důsledku působení tepla je zabráněno díky speciální sklovláknité mřížce umístěné pod vrstvou vinylu.

Zámkový spoj Unilin, kterým jsou palubky vybaveny z výroby, umožňuje snadnou a rychlou pokládku krytiny plovoucím způsobem, vždy však na zcela rovný a čistý povrch bez jakýchkoli drobných kamínků a jiných nečistot, které by se na podlaze mohly časem projevit.

Obě kolekce celovinylové plovoucí krytiny DESIGNline® Connect i další druhy podlahových krytin mohou zákazníci pořídit v nově založené maloobchodní síti s podlahovými krytinami 1FLOOR.

Více informací na www.kpp.cz anebo www.1floor.eu.