Autodesk Revit 2018 pro moderní BIM projektování

Autodesk Revit 2018 pro moderní BIM projektování

Nejnovějším projekčním nástrojem pro moderní BIM projektování staveb je Autodesk Revit 2018, dostupný též jako zvýhodněná sada aplikací Autodesk AEC Collection.

Ta nabízí všechny potřebné návrhové a prezentační nástroje pro 2D a 3D projektování a architekturu – od náčrtů a koncepčních návrhů architektury, přes výpočty, analýzy a optimalizace stavebních konstrukcí, nebo prováděcí výkresy staveb i TZB, až po 3D vizualizace, simulace a prezentace. Revit je dobře přizpůsoben projektování podle českých a slovenských norem díky doplněné šabloně společnosti CAD Studio.

Nová verze 2018 přináší vylepšené funkce pro ocelové konstrukce a výztuže, algoritmicky generované 3D tvary, načítání podkladů z jiných souborových formátů, topografické podklady, vícepodlažní schodiště a další. Stejně jako u předchozích verzí poskytuje CAD Studio k Revitu 2018 sadu rozšiřujících nástrojů Revit Tools s unikátními funkcemi.

Nyní lze výhodně přejít na subscription Revit 2018 (www.cadstudio.cz/revit) ze zastaralých verzí Autodesk softwaru (se slevou 30%) nebo z maintenance plánů aktuálních verzí (se slevou 60%). Kontaktujte CAD Studio.

Komentáře