asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Schüco Demotruck je zpět, tentokrát se zaměřením na solární systémy

29.03.2012
Společnost Schüco navazuje na loňskou podzimní roadshow, zaměřenou na hliníkové profily a partnerský projekt Premium Partner. Se Schüco Demotruckem se rozjíždí i letos, tentokrát však bude speciálně upravený pojízdný showroom zaměřený na sortiment a poradenství divize SOLAR firmy Schüco. Ve dnech 26. března až 6. dubna 2012 se můžete přijít podívat na některou ze šesti zastávek Demotrucku a prohlédnout si nejen solární novinky. Chybět nebudou odborné konzultace v oblasti termických systémů, tepelných čerpadel i fotovoltaiky. Dveře Demotrucku budou otevřené pro všechny zájemce z řad odborné i laické veřejnosti. Projekt vznikl ve spolupráci s partnerskými firmami společnosti Schüco.
Fotovoltaická energetická centrála pro elektrickou soběstačnost rodinných domů i další novinky
V prostorném showroomu bude například k vidění fotovoltaická energetická centrála, inteligentní řešení akumulace a využívání vlastního solárního proudu. Díky ní si standardní rodinný domek s fotovoltaickým systémem Schüco o výkonu 5 kWh bude schopen pokrýt až 65 % roční spotřeby elektrické energie. Centrála dokáže vyprodukovaný proud akumulovat v dobíjecích bateriích, přes integrovaný měnič dodávat do spotřebičů v domě nebo odvádět do rozvodné sítě. Použitím energetické centrály tak dochází k úspoře výdajů za odebíraný proud a k automatizovanému maximálnímu využití vyprodukovaného solárního proudu k vlastní spotřebě.Kromě energetické centrály upozorněme na tenkovrstvé moduly Schüco MPE ze série Blackline Laminate, založené na technologii mikromorfního křemíku. Mikrokrystalická tenkovrstvá technologie u panelů zaručuje optimalizaci výnosových výkonů za zvýšených provozních teplot, působení difúzního světla i za orientace na jinou než jižní stranu. Showroom také nabídne tradiční monokrystalické a polykrystalické fotovoltaické moduly a termické kolektory, například kolektor Schüco CTE 319 CH z řady Kompakt dosahuje účinnosti 84,5 %. Potřebujete-li v této oblasti poradit, určitě neváhejte a zavítejte na některou ze šesti zastávek Schüco Demotrucku.

Přehled zastávek:
26. – 27. 3. PLZEŇ, Makro Cash&Carry
28. – 29. 3. ČESKÉ BUDĚJOVICE, Výstaviště, P5
30. – 31. 3. ČESTLICE U PRAHY, Hypermarket Albert
1. – 2. 4. PARDUBICE, Hypermarket Albert, Palackého třída
3. – 4. 4. BRNO, OC Olympia
5. – 6. 4. OLOMOUC, OC Olympia   

Prezentace probíhá každý den od 10.30 hodin. Pro více informací navštivte www.schueco.cz nebo napište na info@schueco.cz.

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media