asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

První cloudové řešení pro simulaci přináší Autodesk

19.09.2012
Společnost Autodesk ohlásila Autodesk Simulation 360, komplexní sadu nástrojů dodávaných ze zabezpečeného cloudu s platbami za skutečné využívání. Tato sada umožňuje jakékoliv společnosti provádět simulace jako součást svých každodenních návrhových a konstrukčních procesů.

S Autodesk Simulation 360 mohou návrháři, konstruktéři a analytici snáze predikovat, optimalizovat a vyhodnocovat funkci i výkonnost všech možných produktů.

Téměř neomezený výpočetní výkon cloudu dovoluje většině návrhářů provádět komplexní konstrukční testy, které byly dříve omezeny pouze na úzký okruh simulačních specialistů.

Příklady:
  • Návrháři produktů mohou nyní testovat různé návrhy z pohledu ergonomie, typicky židle, které lze přizpůsobit různým typům a velikostem lidské postavy a vyhodnotit výsledky dříve, než je vyroben první kus.
  • Výrobci mohou nyní lépe porozumět tokům tepelné energie vznikajícím v elektronických zařízeních, což jim pomáhá navrhnout vhodné chlazení, vyhnout se tím přehřívání a eliminovat náklady spojené s reklamacemi výrobků.
  • Architekti a projektanti mohou nyní získat detailnější pohled na chování budov a jejich zařízení prostřednictvím simulace cirkulace vzduchu s cílem dosáhnout tepelného komfortu, analyzovat vlivy na životní prostředí, a testovat chování stavebních materiálů včetně betonu – vše ještě předtím, než je cokoliv postaveno.
   


-->-->

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media