Nejnovější informace ze světa izolací

Nejnovější informace ze světa izolací

Partneři sekce:

Znáte Kooltherm, Thermu či vakuovou superizolaci Optim-R? Společnost Kingspan Izolace, světový lídr ve výrobě PIR, resolových a vakuových izolací zve na podzimní semináře zaměřené na problematiku tepelnětechnické ochrany ve všech typech stavebních konstrukcí.

Vyškolení zástupci firmy zájemcům předvedou vlastnosti a výhody jednotlivých produktových řad značky Kingspan: Kooltherm®, Therma®, Selthaan® nebo Optim-R® a to včetně praktických ukázek instalací a technického poradenství. Od září navíc Kingspan Izolace nově přistavuje na všechny semináře praktické promo vozidlo pod názvem „Kingspan College“, v němž si lze jednotlivé materiály vlastnoručně vyzkoušet. Za návštěvu Kingspan Collage dostanou účastníci i malý dárek.

Na podzim potkáte naše odborníky i s praktickým čtyřkolovým Kingspan College v rámci konferencí Moderní materiály a technologie ve stavebnictví – Novinky 2017 (organizuje společnost AZ Promo) na těchto místech a v těchto termínech: 8. 11. v Ústí nad Labem, 9. 11. v Karlových Varech, 14. 11. v Hradci králové, 29. 11. v Ostravě a 6. 12. v Praze.

Více informací na www.azpromo.cz/nabidka.