Partneři sekce:
  • Stavmat

HELUZ vyhrál v průzkumu Nejlepších stavebních materiálů

HELUZ vyhrál v průzkumu Nejlepších stavebních materiálů

Nejlepší značkou cihel je na základě hlasování řemeslníků a stavebních firem oceněn HELUZ. V žebříčku hodnocení spokojenosti se značkami podle opravdové zkušenosti odborníků mezi cihlami a cihlovými systémy zvítězil HELUZ.

Ocenění NEJLEPŠÍ je udělováno nejkvalitnějším výrobcům stavebních materiálů dle hlasování největšího počtu hodnotících řemeslníků a stavebních firem. Hlasování se zúčastnilo více než 500 řemeslníků a stavebních firem. Značka cihel HELUZ byla ze všech značek cihel a cihlových systémů ohodnocena zúčastněnými řemeslníky a stavebními firmami jako nejlepší značka cihel a cihlových systémů. Nejlepší značku stavebních materiálů hodnotí řemeslníci, ať tyto výrobky v minulém roce používali, či nikoliv.

Čím více řemeslníků hodnotilo některou značku, tím více je tato značka stavebních materiálů pro danou kategorii hrubé stavby vnímána jako kvalitní. „Společnost HELUZ si velmi cení ocenění lidí, kteří s našimi materiály denně pracují a mají tak možnost srovnání“ vyjádřil vděk za toto ocenění Ing. Petr Stejskal, obchodní a marketingový ředitel společnosti HELUZ.

Více info na www.kvalitnistavebnimaterialy.cz

Komentáře