Partneři sekce:
  • SCHELL

Změna způsobu vytápění? Pozor na pochybné nabídky plynových kotelen!

Změna způsobu vytápění? Pozor na pochybné nabídky plynových kotelen!

„Nabídka služeb zcela zdarma – úspora na vytápění 50 %.“ Nějak takto začíná většina nabídek společností, které v poslední době nabízí služby spojené s vypracováním projektů souvisejících s přechodem na jiný zdroj vytápění – zpravidla na plynovou kotelnu. Slovíčko zdarma vás zajisté u těchto nabídek upoutá nejvíce,  je to ostatně jeho hlavní účel a zároveň promyšlený marketingový tah. Ale upřímně, jaké zkušenosti máte se službami zdarma vy sami? Asi dobře znáte pravidlo „nic není zadarmo“ a v tomto případě platí zvýšená obezřetnost dvojnásob. Skutečně nezávislé zpracování nabídky služeb vám nikdo zdarma neposkytne. A pokud ano, nebude zcela jistě objektivní.

PLAŤTE ZA SPOLEHLIVOU A BEZPEČNOU DODÁVKU TEPLA
A ZODPOVĚDNOST NECHTE NA NÁS

Nemalá investice do případné změny způsobu vytápění znamená jednorázový výdělek společnostem, které tyto pochybné služby nabízejí. Z dlouhodobého hlediska nemáte žádné záruky návratnosti vaší investice a kdykoliv vás mohou překvapit další neočekávané náklady. Zřízení plynové kotelny ve vlastním domě znamená, že majitel objektu musí zajistit a zaplatit její bezpečný provoz, s čímž může souviset mnoho problémů.

ŠETŘETE TAM, KDE TO MÁ SKUTEČNĚ SMYSL!

Neslibujeme úsporu 50 % ani účinnost zdrojů vysoko nad 100 %. Z dlouholetých zkušeností víme, že jde o hodnoty zcela nereálné. Pražská teplárenská je zárukou jistoty, spolehlivosti, bezpečnosti, kvality a komfortu dodávek s veškerými výhodami plynoucími z centrálního zásobování teplem (CZT).

Pokud využíváte CZT, neočekávaných nákladů spojených s poruchami či nutností rekonstrukce zařízení se obávat nemusíte. Pražská teplárenská zajišťuje veškerý servis dodávek tepla bez nutnosti vašich investic. Navíc se nemusíte obávat například havárie plynu, neboť s CZT do vašeho domu vstupuje pouze bezpečné teplo.

Poradenství týkající se úsporných opatření pro váš objekt je standardně nabízeno v rámci služeb našim zákazníkům a tyto služby mohou zákazníci využít v průběhu celého roku. Zahrnují například možnost optimalizace odběrového diagramu, optimalizaci nastavení parametrů dodávky ÚT i TV či poradenství v rámci dalších úsporných opatření.

Veškeré potřebné kontakty naleznete na webových stránkách www.ptas.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti Pražská teplárenská a.s.

–>–>