Získejte stabilního partnera v oblasti průtokových ohřívačů

STIEBEL ELTRON je už téměř 100 let stabilním partnerem v oblasti ohřevu vody, vytápění, větrání a chlazení. Jeho produkty se vždy vyznačovaly technickou výkonností, inovativností, kvalitou a spolehlivostí. Spoluprací získáte dodavatele, který je jedním ze světových lídrů na trhu v oblasti elektrického ohřevu vody. Za koupi vybraných výrobků Vás teď navíc odměníme.

Malé průtokové ohřívače

Nejmenší průtokové ohřívače určené na ohřev vody do jednoho umyvadla jsou využívány zejména v koupelnách, na toaletách a všude tam, kde by byl přívod teplé vody z centrální jednotky buď příliš nákladný, komplikovaný anebo úplně nemožný.

Malé průtokové ohřívače řady EIL

Řada EIL představuje sérii malých ohřívačů vhodných pro každodenní použití. Přístroje jsou nenáročné na provoz, mají nízkou spotřebu vody, tichý chod (15 dB), vysokou energetickou účinnost (A). Díky svému příjemnému designu skvěle zapadnou do každého interiéru. Umožňují montáž pod (přípojky vody nahoře) nebo nad (přípojky vody dole) odběrné místo.

EIL Trend
Ohřívače EIL Trend jsou určené spíše pro nenáročné použití. Pracují výhradně s beztlakovou armaturou a díky vestavěnému usměrňovači toku poskytnou vždy ideální proud vody.

STRUČNÉ TECHNICKÉ INFORMACE

Při zakoupení produktů z řady EIL Trend dostanete poukázku na slevu ve výši 100 Kč (platí i pro varianty s armaturou).

EIL Premium
Jsou kompaktní přístroje, které dokáží pracovat s tlakovou i beztlakovou armaturou. Díky použití nejnovějších technologií ohřejí vodu na požadovanou teplotu s přesností na jeden stupeň až do maximálního výkonu. Obsahují vestavěný usměrňovač toku, který zabezpečí ideální tvar proudu vody.

STRUČNÉ TECHNICKÉ INFORMACE

Při zakoupení produktů z řady EIL Trend dostanete poukázku na slevu ve výši 100 Kč.

Komfortní průtokové ohřívače

Na trhu najdete jen málo výrobků, které se svojí elegancí vyrovnají nejnovější generaci komfortních průtokových ohřívačů společnosti STIEBEL ELTRON. Díky čistým, jednoduchým liniím vznikl nadčasový design, který už není třeba skrývat ve skříňce. Právě naopak, tento elegantní model bude ozdobou každé místnosti.

Řada DHE Touch a DHB-E LCD
Nejvyšší řada komfortních průtokových ohřívačů DHE představuje absolutní špičku ve své třídě. Jde o plně elektronicky regulované průtokové ohřívače využívající technologii 4i pro na stupeň přesně udržovanou požadovanou teplotu vody.

DHE touch

Díky intuitivnímu LCD displeji se velmi jednoduše ovládají, dokážou graficky zobrazit spotřebu a náklady na ohřev a uložit do paměti individuální teploty pro jednotlivé členy rodiny. Vysoká účinnost ohřevu a speciální úsporný režim ECO zabezpečí maximální úsporu nákladů.

Řada DHB-E LCD je určena pro méně náročné využití. I když nenabízí tolik funkcí, v účinnosti regulace vody se vyrovná prémiové třídě.

DHB E LCD

STRUČNÉ TECHNICKÉ INFORMACE

Při zakoupení produktů řady DHE Touch dostanete poukázku na slevu ve výši 400 Kč.
Při zakoupení produktů řady DHB-E LCD dostanete poukázku na slevu ve výši 300 Kč.

Řada HDB-E

Tato řada průtokových ohřívačů může sloužit jako náhradní přístroj pro hydraulické průtokové ohřívače. Na rozdíl od řady DHE a DHB neumožňuje regulaci teploty, ta je pevně daná výrobcem (55°C). Voda je ohřívaná systémem s holou spirálou a její teplota je udržovaná až do mezní hodnoty výkonu. Elektrický výkon je regulovaný elektronicky.

STRUČNÉ TECHNICKÉ INFORMACE

Při zakoupení produktů řady HDB-E Si dostanete poukázku na slevu ve výši 200 Kč.

Kompaktní průtokové ohřívače

Řada DCE
Kompaktní průtokové ohřívače představují kompromis mezi malými průtokovými ohřívači a komfortními průtokovými ohřívači a své uplatnění najdou všude tam, kde je vyžadován vyšší komfort teplé vody (kuchyňský dřez).

Řada DCE patří mezi elektronicky regulované průtokové ohřívače s na stupeň přesným nastavením teploty vody a vysokou energetickou účinností. Dají se namontovat do skříňky pod dřez, kde zaberou minimum místa (plochu menší než papír A4).

Při zakoupení produktů řady DCE dostanete poukázku na slevu ve výši 200 Kč.

Jak si uplatnit slevu

Při nákupu výrobku uvedeného v článku Vám bude připsána sleva v závislosti na vybraném produktu. Po ukončení akce se Vám jednotlivé slevy sečtou a bude Vám vystaven voucher v jejich celkové hodnotě, který budete moci uplatnit při dalším nákupu.

Nárok na voucher Vám vznikne vyplněním online formuláře nebo papírové návratky. Podmínkou vzniku nároku je i vyplnění výrobního čísla zakoupeného výrobku.

Akce trvá od 1. dubna do 31. července 2019. Slevu je možné uplatnit do 30. listopadu 2019. Při jednom nákupu je možné uplatnit slevu v maximální výši 500 Kč.

Více o akci – www.stiebel-eltron.cz/cs/aktuality/akce-prutokove-ohrivace.html

ZDROJ: PR článek společnosti STIEBEL ELTRON spol. s r.o.