Moderní tepelný design v koupelně
Galerie(6)

Moderní tepelný design v koupelně

Partneři sekce:

Jako doplnění k podlahovému vytápění nebo jako výkonově silný solitér – koupelně vhodně přizpůsobený designový radiátor je v dnešní době samozřejmostí.

Kermi, specialista v oblasti topné a sanitární techniky pro prostorové klima a sprchový design, nabízí široký výběr otopných těles, která jsou v perfektním souladu s aktuálními trendy koupelen. Společnost Kermi reaguje se svými designovými radiátory s obzvláště vysokým tepelným výkonem na stále se zvyšující poptávku na větší koupelny. 

Široké spektrum stavebních rozměrů radiátorů umožňuje optimální přizpůsobení otopného tělesa na příslušnou tepelnou potřebu. Individuálnímu barevnému uspořádání se meze nekladou – Kermi designové radiátory jsou k dostání ve všech klasických RAL barvách, sanitárních a trendových barvách ediční kolekce Kermi a částečně také v chromu. Všechny modely perfektně splňují prvotní požadavek – zavěšení a sušení ručníků. Kermi designové radiátory jsou také k dostání jako model s přídavným elektrickým vytápěním pro použití v přechodném období nebo pro výhradně elektrický provoz.

Ideos & Icaro – netradiční vzhled topného komfortu

Charakteristicky nezaměnitelný vzhled Kermi designového radiátoru Ideos jsou hvězdicovité prvky, které v různých stavebních výškách a délkách formují obdivuhodnou skulpturu.

Designový radiátor Icaro ztvárňuje kulatá topná trubka ve tvaru meandrového topného hada, do nějž lze jednoduše a pohodlně zavěsit ručníky.

Ideos - hvězdicovité elementy spojující se ve skulpturní moderní objekt .Icaro – dynamicky točící se kulatá topná trubka připomínající meandrového topného hada.

Ideos – hvězdicovité elementy spojující se ve skulpturní moderní objekt .

Icaro – dynamicky točící se kulatá topná trubka připomínající meandrového topného hada.

Duett – dvojitá síla pro velké koupelny

Model Duett-D nabízí rychlé rekonstrukční řešení výměny starých DIN radiátorů a to i u starších koupelen – rychle a jednoduše bez jakéhokoli zašpinění a s malým instalačním vynaložením.  K dostání je také v provedení pro přídavný elektrický provoz nebo pro výhradně elektrické vytápění.

Duett - okouzlí klasickým vzhledem a vysokým topným výkonem ve vynikajícím poměru cena-výkon.
Duett – okouzlí klasickým vzhledem a vysokým topným výkonem ve vynikajícím poměru cena-výkon. 

Pateo  a Rubeo – jasný, plochý design ve formátu na výšku

Otopná tělesa Pateo a Rubeo ve vertikálním provedení zkrášlují stěny mezi velkoplošnými okny a dveřmi nebo ve výklencích a prostupují tak silněji do popředí místnosti. Designový radiátor Rubeo vzhledově připomíná designový radiátor Pateo. Rozeznat je lze tak, že Pateo má oproti Rubeo lehce zaoblené boky. Otopná tělesa Pateo a Rubeo tak nabízí výběr mezi úzkým geometrickým nebo lehce zaobleným tvarem. 

Na obr. designový radiátor RubeoNa obr. designový radiátor Pateo.

Na obr. vlevo designový radiátor Rubeo, na obr. vpravo Pateo.

x-link připojovací sada pro podlahové vytápění

Speciální postavení při vytápění koupelny hraje připojovací sada x-link. Připojovací sada x-link je ideální řešení při renovování a umožňuje kombinovat Kermi designové radiátory spolu s x-net podlahovým vytápění – jednoduše a rychle, zcela bez odděleného topného kruhu.

Na obr. připojovací sada x-link – spojení podlahového vytápění spolu s designovým radiátorem.
Na obr. připojovací sada x-link – spojení podlahového vytápění spolu s designovým radiátorem.

 

Zdroj všech fotografií: Kermi GmbH

Více informací naleznete na www.kermi.cz