Partneři sekce:

Designové a elegantní radiátory pro vaši koupelnu

Designové a elegantní radiátory pro vaši koupelnu

Radiátory P.M.H. se řadí mezi exkluzivní značky. Radiátory je možné zapojit na elektřinu, centrální vytápěni či kombinovaně. Dále jsou v nabídce i elektrické sušáky vytápěny topným kabelem uvnitř „suchá báze". Radiátory jsou nabízeny v mnoha rozměrech a barevných provedení. V nabídce naleznete i příslušenství k radiátorům v podobě háčků, madel, ale i ventilů a topných tyčí.

Venus, Fenix –  elektrické sušáky jsou velmi praktické a flexibilní vyrobené z leštěné nerezové oceli. Otočná ramena poskytují minimalistický vzhled. Ramena radiátorů lze otočit o 180°, které umožňují snadné zavěšení ručníků. Tento elektricky sušák je vytápěn topným kabelem uvnitř.  Vypínač se nachází na spodní straně sušáku. Zákazník má na výběr připojení se skrytým elektrickým připojením nebo pomocí kabelu.

Venus

 

Fenix

Radiátor Retro

Designový radiátor  Retro  je tvarově netradiční model s možností napojení na elektrické, centrální a kombinované vytápění. Skládá se ze samotného žebříkového radiátoru a elegantního krytu ukotveného pomocí magnetů. Obě části radiátoru jsou ve stejném barevném provedení. Kryt z radiátoru Retro je možné kdykoliv odmontovat a udělat potřebnou kontrolu a údržbu radiátoru.  Na výběr je strukturovaná povrchová úprava červená, černá, bílá, písková a béžová. Strukturovaný povrch je nenáročný na údržbu.

Radiátor Kronos

Facelift  radiátoru Kronos zvýraznil jeho eleganci. Doplnil se okrasnou středovou lištou s eloxovou úpravou. Lištu je možné v případné potřeby  jednoduše demontovat.

Topná tyč – PMH-HT2  

Elektrické topné těleso s termostatem umožňující nastavení teploty v rozmezí 30-60 °C. Dvoustupňová ochrana proti přehřátí. Funkce proti zamrznutí tekutiny. Nízká spotřeba energie během provozu díky pokročilé elektronice. 2h nastavení max. výkonu s automatickým vrácením na původní nastavení – + 2h BACK – nebo automatickým vypnutím – funkce -2h OFF. Termostat je možné otáčet o 320 °C (snadnější montáž).

Zdroj: PR článek společnosti P.M.H.- Invest &Trade spol.s.r.o

www.pmh-co.cz

RubrikyVytápěníŠtítky