Chytrá klimatizace
Galerie(2)

Chytrá klimatizace

Partneři sekce:

Klimatizační jednotka LG Maestro v sobě integruje užitečné funkce, jako jsou chlazení, vytápění a ventilace. Je mimořádně energeticky úsporná a snadno se obsluhuje.

Díky svému elegantnímu designu se hodí do každého interiéru. Například funkce Eco Eye účinně šetří elektrickou energií podle přítomnosti člověka v místnosti. Jakmile zjistí, že nikdo není přítomen, jednotka se automaticky přepne do úsporného režimu. Na základě přítomnosti člověka a teploty jeho těla je také jednotka schopna měnit směr průtoku vzduchu podle uživatelského nastavení. Antialergický filtr je napuštěn enzymy, které ničí alergeny, čímž se předchází vzniku alergických onemocnění. Jednotka LG Maestro je schopna dosáhnout požadované teploty v místnosti při zachování vlhkosti. Odpadají proto nepříjemné pocity, například sucho v ústech nebo podrážděná sliznice, způsobené změnou vlhkosti. Tato funkce je určena zákazníkům, kteří trpí respiračními problémy nebo suchou pokožkou.

Klimatizační jednotka LG Maestro je schopna v interiéru zajistit celoroční pohodlí, ať už během horkého léta chlazením anebo topením v zimních měsících. Jedná se o tepelné čerpadlo vzduch – vzduch, které využívá pokročilou inverterovou technologii a chladivo R410A. Jednotky jsou k dispozici o výkonech 2,5 a 3,5 kW.

Zdroj: Pragoclima