Partneři sekce:
  • SCHELL

Aqua-therm Praha se stěhuje do PVA Letňany

Aqua-therm Praha se stěhuje do PVA Letňany

Veletrh Aqua-therm Praha, největší veletržní akce, jež se každoročně konala na výstavišti v Holešovicích, se uskuteční v původním termínu od 25. do 29. listopadu, ale v nových prostorách výstaviště PVA Letňany.

Organizátor akce, agentura Progres Partners Advertising, se k přesunu rozhodl poté, co rozsáhlý požár zničil část Průmyslového paláce, jež je na holešovickém výstavišti hlavním veletržním prostorem. „Chceme i letos vystavovatelům zajistit stejně kvalitní podmínky pro prezentaci jejich exponátů a nezklamat tradiční návštěvníky veletrhu. Bohužel na výstavišti v Holešovicích jsme nenašli za levé křídlo Průmyslového paláce adekvátní náhradu. Po poradě s několika velkými vystavovateli jsme se rozhodli přesunout celou akci do Letňan,“ vysvětluje rozhodnutí Progres Partners Advertising.

Mezinárodní odborný veletrh vytápění, ventilace, klimatizační, měřicí, regulační, sanitární a ekologické techniky Aqua–therm Praha hostí každý rok přes 400 firem z celého světa a průměrně projde jeho branami přes 40 000 návštěvníků.

Z veletrhu zaměřeného převážně na odborníky se v posledních letech stala akce hojně navštěvovaná také širokou laickou veřejností, která zde hledá informace o nízkoenergetické výstavbě a úsporách za teplo, plyn a vodu.

Zdroj: Progres Partners Advertising, s. r. o.