Partneři sekce:

Staňte se i vy součástí EXPO Mokrá 2016!

Staňte se i vy součástí EXPO Mokrá 2016!

Těžební unie České republiky Vás srdečně zve k účasti na 11. ročníku mezinárodního demonstračního veletrhu strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví EXPO Mokrá 2016. Výstava se uskuteční 14. – 16. června ve vápencovém lomu Mokrá u Brna společnosti Českomoravský cement, a.s. nástupnická společnost.

Dle množství přihlášek lze očekávat navýšení počtu vystavovatelů oproti roku 2014, kdy své produkty představilo 127 českých i zahraničních vystavovatelů. Organizátoři věří, že bude překonán i počet navštěvníků, jichž v roce 2014 zavítalo na veletrh více než 9 tisíc, přičemž 90 % návštěvníků tvořila odborná veřejnost.

Všichni vystavovatelé dostanou v jedinečném prostředí lomu příležitost předvést své silné a odolné stroje v akci. Pro bagry, rypadla, nakladače a další bude připraveno hned několik rozvalů, pro drtiče a třídiče zase materiál žádané frakce.

Během následujících dní se také do oběhu dostane přes 20 000 volných vstupenek, jež mají pro své hosty vystavovatelé i mediální partneři k dispozici zdarma.

Volnou vstupenku si můžete stáhnout a vytisknout target=“_blank“>ZDE.

A to nejdůležitější? Přihlásit se na veletrh může stále i Vaše společnost! Více informací naleznete na www.expomokra.cz.

RubrikyStavební technika