Čestné uznání veletrhu For Arch pro nejrychlejší montáž okna
Galerie(5)

Čestné uznání veletrhu For Arch pro nejrychlejší montáž okna

Partneři sekce:

Hlavní téma, které provázelo celý veletrh For Arch 2011, bylo reakcí na směrnici o energetické náročnosti budov. Směrnice má za úkol napomoci dosažení toho, aby do roku 2020 byly realizovány pouze budovy, jejichž spotřeba energie se blíží nule. Veletrh se svým profilem snažil co nejvíce přiblížit novým trendům. Důraz kladený na úsporu energie ve stavebnictví bude hrát v následujících letech důležitou roli.

Společnost Tremco illbruck prezentovala na letošním veletrhu několik ze svých výrobků, které mají společné jedno – jsou energeticky šetrné. Právě jeden z nich, illmod Trio+, byl přihlášen do soutěže o nejlepší výrobek Grand Prix a odborná porota ho odměnila Čestným uznáním. Více o tomto výrobku se dozvíte z videa.

Kromě speciální komprimované pásky illmod Trio+, která umožňuje rychlou, čistou a kvalitní montáž okna, představilo Tremco illbruck na veletrhu i další produkty, které si mohli návštěvníci veletrhu vyzkoušet v praxi. Společně tak s použitím lepidla na zdivo PU700 postavili zeď z broušených cihel a bleskově ji zateplili pomocí lepidla na Etics systémy PU010. Na řadu přišla i ekologická hybridní lepidla SPX, která jsou díky své speciální receptuře budoucností v lepení.

Lepidlo na zdivo PU700 Lepidlo na systémy ETICS PU010

–>–>