asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví
Partneři kategorie

Vstupte na veletrhu FOR ARCH do 3D reality

20.09.2010
Chystáte se stavět dům nebo jen rekonstruovat či přistavovat? Přijďte se od 21. do 25. září podívat do Prahy-Letňan na mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH a seznamte se s novinkami POROTHERM!
Ve stánku společnosti Wienerberger č. 17 v hale A1 získáte informace o výrobcích POROTHERM, nových technologiích i bezplatné pomoci při zakládání stavby z broušených cihel. Také se tu dozvíte, co je třeba splnit, abyste mohli požádat o dotaci z programu Zelená úsporám. Můžete si tu také zasoutěžit o meteostanice v celkové hodnotě 20 000 Kč.

Ukázky zdění s vylepšenou pěnou
Chybět tu nebudou ani oblíbené ukázky zdění na pěnu POROTHERM DRYFIX, která se zde představí ve svojí inovované podobě a s lepšími vlastnostmi. Nyní ji můžete použít i pro výstavbu zdiva v suterénu. Vylepšenou pěnu poznáte ihned – její původně bílá barva se změnila v odstín terakoty.

Hrubá stavba do týdne
Při zdění s pěnou POROTHERM DRYFIX můžete zvládnout hrubou stavbu rodinného domu na hotové základové desce do týdne. Stavět přitom lze i v zimě, a to až do –5 °C. Pěna je k dispozici zdarma při nákupu broušených cihel POROTHERM Profi DRYFIX.

Pasivní dům z cihel bez zateplení zdiva
Pokud se zajímáte o bydlení s minimálními náklady na vytápění, určitě vás potěší informace, že z cihel POROTHERM EKO+ jde již při tloušťce zdiva 44 cm postavit pasivní dům, a to bez zateplení zdiva. Podmínkou je vhodný projekt a správné řešení typových detailů obvodového zdiva. Ušetří se tak při výstavbě i za každou topnou sezónu.

Stavba v časové zkratce
Ať už právě stavíte, nebo jste ve fázi plánování, nenechte si ujít filmový záznam s názvem Co oko nezachytí, který formou časosběrného snímku dokumentuje, jak v reálu vypadá výstavba z broušených cihel POROTHERM. Ukázka zachycuje zrod typového domu Harmony.

Díky využití nejmodernějších digitálních technologií si v expozici firmy můžete také „pohrát“ a vstoupit do rozšířené 3D reality. Během chvilky se ocitnete na velkoplošné obrazovce s POROTHERM domem postaveným doslova ve vaší dlani. Stánek společnosti Wienerberger č. 17 naleznete v hale A1.

Více informací na
www.porotherm.cz
Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media