Hotel v Tatrách přivítal své hosty na nové luxusní terase z českých prken Terafest®

Hosté Grandhotelu Praha v Tatranské Lomnici mohou využívat novou terasu z kompozitního dřeva od českého výrobce WPC – Woodplastic, disponující odolností, atraktivním designem a bezpečným povrchem.

Vzhledem k rozmanitému klimatu panujícímu ve Vysokých Tatrách, ale i s ohledem na přítomnost vířivek na terase měla nová terasa umožňovat bezpečný pohyb. Samozřejmostí byl požadavek na to, aby byl povrch dostatečně odolný a příjemný na dotyk a aby se snadno udržoval.

Volba nakonec padla na osvědčená prkna Terafest® z kompozitu dřevní moučky a vysokohustotního polyethylenu od předního evropského výrobce a dodavatele, české společnosti WPC – Woodplastic. Profesionální montáž terasy zajistila firma Forsta.

Zdroj: WPC – Woodplastic

Použila přitom prkna Forest Plus s výrazným přírodním vzorem a nadčasovým designem. Nepravidelné žíhání umocňuje vizuální dojem opravdového dřeva, aniž by však prkna Terafest® trpěla neduhy, která jsou pro dřevo typické – hnilobou, tvorbou třísek nebo nutnosti pravidelné a náročné údržby.

Zdroj: WPC – Woodplastic

Zvolený barevný odstín Teak jen podtrhuje decentní vzhled celé terasy a nechává vyniknout žluté fasádě hotelu a okolní zeleni. Grandhotel Praha v Tatranské Lomnici bude i nadále díky nové terase místem, které vyhledávají jak vyznavači aktivní dovolené, tak i odpočinku a luxusu. www.woodplastic.cz

Komerční informace; zdroj: WPC – Woodplastic